اکثر افراد اطلاعات مهم خود را بر روی هاردهای اکسترنال ذخیره می کنند تا در مواقع لزوم به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.اما اگر شرایطی به وجود بیاید که مجبور شوید هارد خود را فرمت کنید و امکان جابه جایی اطلاعات وجود نداشته باشد، چه راه حلی برای بازگرداندن اطلاعات وجود دارد؟
در مقاله ی امروز روش های فرمت کردن هارد را بررسی خواهیم کرد که به کمک آن می توانید اطلاعات هارد اکسترنال فرمت شده را به راحتی بازیابی کنید.با من همراه باشید:

یکی از موارد مهم در زمینه ی امنیت و حفظ حریم خصوصی ، اختصاص دادن رمز برای حساب های ایمیل ، تبگرام ، اینستاگرام و در نهایت وسایلی نظیر تلفن همراه است.در مقاله ی امروز روش قفل کردن هارد اکسترنال را با هم بررسی خواهیم کرد که به کمک آن می توانید برای هارد اکسترنال خود رمز عبور تعیین کنید تا امنیت آن را تا حد بسیار زیادی بالا ببرید.با من همراه باشید با آموزش قفل کردن هارد اکسترنال:

گاهی اوقات نیاز دارید که از سخت افزارهای موجود بر روی سیستم کامپیوتر خود مطلع شوید.روش ابتدایی که به ذهن کاربران می رسد بازکردن کیس کامپیوتر و چک کردن تک تک قطعات است.در مقاله ی امروز روش جایگزینی را معرفی خواهیم کرد که برای سیستم های کامپیوتر و تلفن های همراه بسیار کاربردی است و دیگر نیازی به باز کردن سخت افزارهای کامپیوتر نخواهید داشت.با من همراه باشید با آموزش نمایش سخت افزار تلفن همراه و کامپیوتر:

از کجا متوجه شویم هارد دیسک سالم است ؟ مهم ترین قطعه در کامپیوتر به نظر من هارد دیسک می باشد . تمام اطلاعات و فایل های مهم روی این قطعه مکانیکی ذخیره می شود و اگر به هر دلیل از بین برود هیچ کاری نمی توان کرد . تمام قطعات بعد از خراب شدن فقط ضرر مالی به کاربر میزنند ولی هارد دیسک جدا از ضرر مالی روح و روان کاربر هم تحت تاثیر قرار میدهد . در ادامه 4 روش برای تست سلامت هارد دیسک به شما معرفی میکنم که قبل از خراب شدن می توانید از آنها کمک بگیرید . 

2 قطعه را می توانید در نوت بوک ارتقا بدهید . اول هارد دیسک ، دوم حافظه RAM . چندماه قبل آموزش تعویض یا ارتقا SSD در سایت فعال شده است که می توانید قبل از شروع این مقاله ابتدا آن را بخوانید .اما روش تعویض یا ارتقا رم آموزش داده نشده است ، در ادامه چگونگی انجام اینکار را با استفاده از تصاویری که آماده کرده ام توضیح میدهم . 

اضافه کردن هارد نوت بوک از طریق کدی درایو عنوان آموزش قبلی است که پیشنهاد میکنم آن را بررسی کنید . 
تاچ پد یک ویژگی قدیمی در نوت بوکها می باشد که جایگزین ماوس شده است . این ابزار به دلایلی مختلفی ممکن است از کار بیافتد که در ادامه میخواهم این موارد را بررسی کرده و راه حل هایی جهت رفع مشکل معرفی کنم .

عضو شو خوب نبود بیا بیرون !!!