اجرا و تبدیل فایل ها PSD بدون نیاز به فتوشاپ ( به صورت آنلاین)

در مقالات گذشته در مورد فایل هایی با فرمت PSD و شرایط تبدیل آن به سایر فرمت ها صحبت کردیم.مواردی که در گذشته بررسی کردیم ، اجرا و تبدیل این نوع فایل ها توسط نرم افزارهای مشابه فتوشاپ بود ، با این شرایط که نیازی به اینترنت وجود نداشت.در مقاله ی امروز می خواهیم روش های آنلاین اجرای و تبدیل فایل ها PSD بدون نیاز به فتوشاپ را با هم بررسی کنیم.با من همراه باشید:

آموزش مرتبط: اجرا و تبدیل فایل ها PSD بدون نیاز به فتوشاپ (بدون نیاز به اینترنت)
برخی مواقع شما استفاده ی فوق العاده محدودی از فایل های PSD می کنید ، به این صورت که از نرم افزار فتوشاپ استفاده نکرده و ممکن است بر حسب اتفاق نیاز به مشاهده ی فایل هایی با فرمت PSD داشته باشید.با این شرایط نیازی به نصب نرم افزار فتوشاپ و سایر نرم افزارهای مشابه نخواهید داشت و به صورت آنلاین می توانید تصاویر مد نظر خود را مشاهده کرده یا آن ها را به سایر فرمت های رایج تبدیل کنید.

روش اول : استفاده از سایت Photopea
اگر شما جز افرادی هستید که به طور دائم با فایل های PSD سروکار ندارید ، پیشنهاد من به شما استفاده از سرویس های آنلاین سایت Photopea است.
به کمک ابزار موجود در این سایت شما می توانید فایل هایی با فرمت PSD را به راحتی ویرایش کنید.
محیط کاربری نرم افزار موجود بر روی سایت تا حدودی شبیه نرم افزار GIMP است که به کمک آن می توانید لایه ها ، افکت ها و سایر موارد را به راحتی ویرایش کنید.

 اجرا و تبدیل فایل ها PSD به صورت آنلاین 1


برای استفاده از امکانات این سایت ابتدا از آدرس زیر استفاده کرده و وارد سایت شوید:
https://www.photopea.com/

پس از مراجعه به سایت از تب File گزینه ی Open را انتخاب کنید:

 اجرا و تبدیل فایل ها PSD به صورت آنلاین 2


فایل PSD مورد نظر خود را انتخاب کرده ، گزینه ی Open را انتخاب کنید:

 اجرا و تبدیل فایل ها PSD به صورت آنلاین 3


در این مرحله به دلیل حجیم بودن برخی از فایل های PSD باید اندکی صبر کنید تا فایل به طور کامل در سایت آپلود شود.
به کمک ابزارهای موجود بر روی نرم افزار داخلی سایت ، می توانید تصاویر خود را ویرایش کرده و افکت ها و سایر موارد دلخواه خود را به آن اضافه کنید.پس از انجام این مراحل و برای تبدیل فرمت PSD به فرمت دلخواه خود بر روی تب File کلیک کرده و گزینه ی Export As را انتخاب کنید و پس از مشخص شدن گزینه های دیگر ، بر روی More کلیک کرده و در انتها فرمت مد نظر خود را انتخاب کنید:

 اجرای فایل ها PSD بدون نیاز به فتوشاپ 4


در مرحله ی بعد شما قادر هستید طول و عرض و همچنین کیفیت تصاویر را به صورت دستی تغییر دهید.
پس از انجام تمام مراحل بر روی گزینه ی Save کلیک کنید تا مراحل ذخیره و دانلود فایل آغاز شود.

 اجرای فایل ها PSD بدون نیاز به فتوشاپ 5


مجددا به این نکته توجه داشته باشید که با توجه به آنلاین بودن عملیات ویرایش و تبدیل فایل و همچنین حجیم بودن فایل ها ممکن است کمی زمان انجام عملیات طولانی شود.

روش دوم : استفاده از سایت PSD Viewer
اگر به دنبال تبدیل فایل های PSD به فرمت های مختلف هستید و علاقه ای به ویرایش آن ها ندارید ، پیشنهاد من به شما استفاده از سایت PSD Viewer است.
این سایت بر خلاف سایت Photopea ، دارای ابزار ویرایش تصاویر نمی باشد و تنها قابلیت موجود بر روی آن ، قابلیت تبدیل فایل های PSD به سایر فرمت ها است.
ابتدا از طریق لینک زیر وارد سایت PSD Viewer شوید:
https://psdviewer.org/convertpsdtojpg.aspx

پس از مراجعه به سایت بر روی گزینه ی Choose File کلیک کنید:

 اجرای فایل ها PSD بدون نیاز به فتوشاپ 6


با توجه به قوانین این سایت ، شما تنها قادر هستید فایل هایی با حداکثر حجم 100 مگابایت را در سایت آپلود کنید.با توجه به این شرایط فایل PSD مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی گزینه ی Open کلیک کنید:

 اجرای فایل ها PSD بدون نیاز به فتوشاپ 7


برخی از رایج ترین فرمت های تصاویر توسط سایت PSD Viewer پشتیبانی می شود.از بین آن ها فرمت دلخواه خود را انتخاب کرده و بر روی گزینه ی Convert کلیک کنید:

 اجرا و تبدیل فایل ها PSD به صورت آنلاین 8


پس از تبدیل فایل به فرمت مد نظر ، تصویری به شما نمایش داده خواهد شد که قابلیت تغییر طول و عرض آن در اختیار شما است.پس از انتخاب موارد دلخواه بر روی گزینه ی Download کلیک کنید تا تصویر نهایی بر روی حافظه ی دستگاه ذخیره شود.
لطفا نظر خودتان را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود کیفیت محتوای سایت بتوانیم قدم موثر تری برداریم.


نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید