نحوه تغییر کشور یا منطقه در فروشگاه Google Play

کشور یا منطقه ای که در آن زندگی می کنید بسیاری از مواردی را که می توانید بصورت آنلاین مشاهده کنید تعیین می کند. این شامل برنامه ها ، بازی ها ، فیلم ها و برنامه های تلویزیونی از فروشگاه Google Play است. ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید آن را تغییر دهید پس با ما همراه باشید :

آموزش مرتبط:پیوند فایل Google Drive را به بارگیری مستقیم تبدیل کنید
نحوه تغییر کشور یا منطقه در فروشگاه Google Play
قبل از شروع کار ، باید به چند نکته مهم توجه کرد. Google به شما اجازه می دهد سالی یکبار مکان خود را در فروشگاه Play تغییر دهید ، بنابراین آن را هدر ندهید. همچنین موجودی Google Play خود را از مکان قبلی از دست خواهید داد. در نهایت ، شما نیاز به یک روش پرداخت از کشور جدید خود دارید.فروشگاه Google Play را در دستگاه Android خود باز کنید و روی نماد نمایه خود در نوار جستجو ضربه بزنید."تنظیمات"(Settings) را از منو انتخاب کنید:

نحوه تغییر کشور یا منطقه در فروشگاه Google Play 2در مرحله بعد ، بخش "عمومی"(General) را گسترش دهید و "تنظیمات برگزیده حساب و دستگاه"(Account and Device Preferences) را انتخاب کنید:

نحوه تغییر کشور یا منطقه در فروشگاه Google Play 3به بخش "کشور و نمایه"(Country and Profiles) پایین بروید. کشور قدیمی خود را انتخاب کرده و گزینه " Switch to the [Country] Play Store" را مشاهده خواهید کرد. روی آن ضربه بزنید:

نحوه تغییر کشور یا منطقه در فروشگاه Google Play 4یک پنجره بازشو می پرسد که آیا واقعاً می خواهید کشور خود را تغییر دهید. برای ادامه ، روی "ادامه"(Continue) ضربه بزنید. شما از طریق افزودن روش پرداخت برای آن کشور راهنمایی می شوید:

نحوه تغییر کشور یا منطقه در فروشگاه Google Play 5اگر گزینه افزودن کشور را نمی بینید ، احتمالاً دلایل متعددی برای آن وجود دارد. شما در حال حاضر در کشور جدید نیستید (بر اساس آدرس IP) ، بخشی از کتابخانه خانواده Google Play هستید یا قبلاً مکان خود را در سال گذشته تغییر داده باشید.تقریباً همین است! فروشگاه Play می تواند تا 48 ساعت طول بکشد تا تغییر مکان شما را نشان دهد. مکان قدیمی شما در حساب شما باقی می ماند ، اما باز هم می توانید فقط یک بار در سال تغییر دهید. از همه محتوای جدید Play Store در کشور جدید خود لذت ببرید.

موفق باشید !

لطفا نظر خودتان را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود کیفیت محتوای سایت بتوانیم قدم موثر تری برداریم .

مطالب مرتبط

آموزش طراحی اینفوگرافیک در فتوشاپ

زیبا نویسی در اینستاگرام

آموزش جدا کردن کلمه یا متن بعد از کارکتر خاص در اک

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما