نحوه به روز رسانی برنامه ها و بازی ها در اندروید

بخش مهمی از اطمینان از اینکه تلفن اندرویدی شما روان و ایمن کار می کند، به روز نگه داشتن برنامه ها و بازی ها است. شما باید جوری این کاار را انجام دهید که مشکلی برای حافظه گوشی پیش نیاید و فضای آن پر نشود . ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه انجام می شود:

آموزش مرتبط:نحوه تغییر کشور یا منطقه در فروشگاه Google Play
نحوه بررسی به روز رسانی برنامه در اندروید
مکانی برای بررسی به‌روزرسانی‌ها همان مکانی است که برای دانلود برنامه‌ها و بازی‌ها از آن بازدید می‌کنید(فروشگاه Google Play). برنامه Play Store را در تلفن یا رایانه لوحی Android خود باز کنید و روی نماد نمایه خود در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید:

نحوه به روز رسانی برنامه ها و بازی ها در اندروید 2از منوی ظاهر شده، «Manage Apps & Games» را انتخاب کنید.

نحوه به روز رسانی برنامه ها و بازی ها در اندروید 3در صفحه بعدی، می‌خواهید به‌روزرسانی‌های موجود(Updates Available) یا همه برنامه‌ها به‌روز (All Apps Up to Date) را جستجو کنید. اگر دومی را دیدید، می توانید اینجا توقف کنید:

نحوه به روز رسانی برنامه ها و بازی ها در اندروید 4اگر به‌روزرسانی‌های موجود(Updates Available) را می‌بینید، روی به‌روزرسانی همه(Update All) ضربه بزنید تا بلافاصله همه به‌روزرسانی‌ها نصب شوند، یا مشاهده جزئیات (See Details) را انتخاب کنید تا ابتدا به‌روزرسانی‌ها را مرور کنید:

نحوه به روز رسانی برنامه ها و بازی ها در اندروید 5با انتخاب مشاهده جزئیات(See Details) به برگه به‌روزرسانی‌ها(Updates) می‌روید. از اینجا می‌توانید دکمه به‌روزرسانی(Updates) را در کنار یک برنامه جداگانه انتخاب کنید یا روی به‌روزرسانی همه(Update All) ضربه بزنید تا همه چیز به‌طور هم‌زمان به‌روزرسانی شود:

نحوه به روز رسانی برنامه ها و بازی ها در اندروید 6به روز رسانی ها دانلود و نصب خواهند شد. می توانید پیشرفت نشان داده شده با حلقه های اطراف نمادهای برنامه را مشاهده کنید.
نحوه به روز رسانی خودکار برنامه های اندروید
اگر علاقه‌ای به بررسی منظم به‌روزرسانی‌های برنامه‌ها و بازی‌ها ندارید، می‌توانید به برنامه‌ها اجازه دهید به‌طور خودکار در فروشگاه Play به‌روزرسانی شوند. برنامه Play Store را باز کنید و روی نماد نمایه خود در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید:


نحوه به روز رسانی برنامه ها و بازی ها در اندروید 7از منوی پاپ آپ تنظیمات( Settings) را انتخاب کنید:

نحوه به روز رسانی برنامه ها و بازی ها در اندروید 8بخش عمومی(General) را باز کنید و به‌روزرسانی خودکار برنامه‌ها(Auto-Update Apps) را انتخاب کنید:

نحوه به روز رسانی برنامه ها و بازی ها در اندروید 9مطمئن شوید که (Over Any Network) یا(Over Wi-Fi Only) انتخاب شده باشد و سپس روی (Done) ضربه بزنید:

نحوه به روز رسانی برنامه ها و بازی ها در اندروید 10اکنون هر برنامه می‌تواند در پس‌زمینه به‌روزرسانی خودکار انجام شود. اگر برنامه یا بازی خاصی وجود دارد که نمی‌خواهید آن را به‌روزرسانی خودکار کنید، به فهرست فروشگاه Play برنامه بروید و روی نماد منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید:

نحوه به روز رسانی برنامه ها و بازی ها در اندروید 11تیک گزینه “Enable Auto Update" را بردارید:

نحوه به روز رسانی برنامه ها و بازی ها در اندروید 12این تمام چیزی است که برای به روز رسانی برنامه ها و بازی های اندروید وجود دارد! حتماً به‌طور مرتب بررسی کنید تا مطمئن شوید که برنامه‌های شما در حال به‌روزرسانی هستند تا مطمئن شوید که تلفن یا رایانه لوحی Android شما ایمن است.

موفق باشید !

لطفا نظر خودتان را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود کیفیت محتوای سایت بتوانیم قدم موثر تری برداریم .

 

مطالب مرتبط

آموزش طراحی اینفوگرافیک در فتوشاپ

زیبا نویسی در اینستاگرام

آموزش جدا کردن کلمه یا متن بعد از کارکتر خاص در اک

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما