نحوه انتقال تاریخچه چت واتس اپ از آیفون به اندروید

واتس اپ یک سرویس پیام رسانی بسیار محبوب است، اما برای مدت طولانی امکان انتقال داده بین آیفون و اندروید وجود نداشت. خوشبختانه اکنون واتس اپ این ویژگی را ارائه می دهد. ما به شما نحوه انتقال سابقه چت خود را نشان خواهیم داد.با ما همراه باشید:

آموزش مرتبط:انتقال گروه‌های واتس اپ به سیگنال
نحوه انتقال تاریخچه چت واتس اپ از آیفون به اندروید
برخلاف بسیاری از سرویس‌های پیام‌رسان، واتس‌اپ سابقه چت شما را در فضای ابری نگه نمی‌دارد. وقتی در دستگاه جدیدی وارد سیستم می‌شوید، مکالمه‌های قدیمی‌تان در آنجا وجود نخواهد داشت. به همین دلیل است که توانایی انتقال چت بین دستگاه ها بسیار مهم است. بیایید آن را انجام دهیم.
نکته مهم: به چند مورد نیاز خواهید داشت. ابتدا، دستگاه اندرویدی باید اندروید 12 را اجرا کند و مهمتر از همه، هنوز نمی توان آن را راه اندازی کرد. فرآیند انتقال باید در مراحل اولیه راه اندازی تلفن انجام شود.
ما با تلفن Android جدید شما که هنوز راه‌اندازی نشده است شروع می‌کنیم. دستگاه را با کابل USB به آیفون وصل کنید. در طول فرآیند راه اندازی، از شما خواسته می شود که به "رایانه"(Computer) - تلفن Android خود اعتماد کنید. روی (Trust)در آیفون ضربه بزنید:

نحوه انتقال تاریخچه چت واتس اپ از آیفون به اندروید 2در مرحله بعد، از شما پرسیده می شود که چه چیزی را می خواهید از آیفون بازیابی کنید. حتماً «برنامه ها»(Apps) و سپس «واتس اپ مسنجر»(WhatsApp Messenger) را انتخاب کنید:

نحوه انتقال تاریخچه چت واتس اپ از آیفون به اندروید 3در این مرحله، یک کد QR خواهید دید که می توانید با دوربین آیفون خود اسکن کنید تا واتس اپ را باز کنید:

نحوه انتقال تاریخچه چت واتس اپ از آیفون به اندروید 4اگر کد QR کار نمی کند، واتس اپ را در آیفون خود باز کنید و از زبانه «تنظیمات»(Settings) گزینه Chats را انتخاب کنید:

نحوه انتقال تاریخچه چت واتس اپ از آیفون به اندروید 5بعد، «انتقال چت ها به اندروید»(Move Chats to Android) را انتخاب کنید:

نحوه انتقال تاریخچه چت واتس اپ از آیفون به اندروید 6برای ادامه روی «شروع»(Start) ضربه بزنید. زمان انتقال در دستگاه Android شما آغاز می شود. بسته به اینکه چه مقدار داده برای جابجایی وجود دارد، ممکن است چند دقیقه طول بکشد:

نحوه انتقال تاریخچه چت واتس اپ از آیفون به اندروید 7پس از تکمیل، می توانید راه اندازی دستگاه Android را تمام کنید. برنامه‌های پشتیبان‌گیری شده در دستگاه دانلود می‌شوند. پس از نصب واتس اپ، می توانید وارد شوید و کل تاریخچه چت شما منتظر شما خواهد بود.

موفق باشید!

 لطفا نظر خودتان را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود کیفیت محتوای سایت بتوانیم قدم موثر تری برداریم .

مطالب مرتبط

آموزش دانلود از یوتیوب بدون نرم افزار

آموزش جدا کردن کلمه یا متن بعد از کارکتر خاص در اک

آموزش استفاده از فلش مموری در اندروید

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما