نحوه تغییر اندازه صفحه کلید لمسی در ویندوز 11

حتما برای شما پیش آماده که دلتان بخواهد اندازه یا حتی رنگ صفحه کلید خودتان را در ویندوز تغییر دهید . اگر اغلب از ویژگی صفحه کلید لمسی در ویندوز 11 استفاده می کنید ، ممکن است خوشحال شوید که بدانید بسته به نیاز خود می توانید آن را بزرگتر یا کوچکتر کنید. در ادامه با ما همراه باشید با نحوه تغییر اندازه صفحه کلید لمسی در ویندوز 11 :

آموزش مرتبط:نحوه جستجوی سریع در ویندوز 11

ابتدا ، با فشار دادن Windows+i یا با کلیک راست روی دکمه Start و انتخاب "Settings" از منو ، تنظیمات Windows را باز کنید:

نحوه نحوه تغییر اندازه صفحه کلید لمسی در ویندوز 11 2وقتی تنظیمات باز می شود ، روی "Personalization" کلیک کنید ، سپس "Touch Keyboard" را انتخاب کنید:

نحوه نحوه تغییر اندازه صفحه کلید لمسی در ویندوز 11 3در تنظیمات صفحه کلید لمسی ، از نوار لغزنده با عنوان "اندازه صفحه کلید"(Keyboard Size) برای تنظیم اندازه صفحه کلید مجازی روی صفحه استفاده کنید. اندازه پیش فرض "100" است:

نحوه نحوه تغییر اندازه صفحه کلید لمسی در ویندوز 11 4پس از هر بار تنظیم ، از نماد صفحه کلید لمسی در نوار وظیفه خود استفاده کنید تا آن را نمایش داده و اندازه آن را بررسی کنید. یا می توانید روی "باز کردن صفحه کلید"(Open Keyboard) واقع در زیر نوار لغزنده در تنظیمات کلیک کنید.
با استفاده از این لغزنده ، می توانید صفحه کلید لمسی خود را واقعا بزرگ کنید ، جایی که تقریبا نیمی از صفحه را اشغال می کند:

نحوه نحوه تغییر اندازه صفحه کلید لمسی در ویندوز 11 5یا ممکن است آنقدر کوچک باشد که اصلاً نتوانید روی آن تایپ کنید:

نحوه نحوه تغییر اندازه صفحه کلید لمسی در ویندوز 11 6یا می توانید بسته به ترجیح خود ، آن را درست کنید.
موفق باشید !

لطفا نظر خودتان را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود کیفیت محتوای سایت بتوانیم قدم موثر تری برداریم .

مطالب مرتبط

آموزش طراحی اینفوگرافیک در فتوشاپ

زیبا نویسی در اینستاگرام

آموزش جدا کردن کلمه یا متن بعد از کارکتر خاص در اک

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما