قابلیت جدید اینستاگرام

فیس بوک اینستاگرام را در سال 2012 خریداری کرد و از آن زمان این دو سیستم عامل ویژگی های متقاطع بیشتری پیدا کردند. اینستاگرام "Rooms" برنامه افزودنی ویژگی مسنجر فیس بوک با همین نام است ، اما کمی بیشتر از آن وجود دارد.در ادامه با من همراه باشید با قابلیت جدید اینستاگرام :

آموزش مرتبط:نحوه پنهان کردن یا نمایش همه تعداد لایک ها در اینستاگرام
اتاق های اینستاگرام چیست؟
به طور خلاصه ، اتاقهای اینستاگرام - یا اتاقهای پیام رسان اینستاگرام - همان ویژگی است که در فیس بوک یافت می شود. این یک پلت فرم تماس ویدیویی است ، اما کمی متفاوت از تماس ویدئویی معمولی یا کنفرانس است. آنچه "اتاقها" (Rooms)را متفاوت می کند مداوم بودن آنهاست. اتاقها به جای ایجاد یک جلسه یک بار یا تماس مستقیم با شخصی ، همچنان ادامه دارند. شرکت کنندگان می توانند هر زمان که بخواهند وارد خانه شوند ، مانند یک فضای مجازی. پس از ایجاد اتاق لازم نیست میزبان در آنجا باشد.
فیس بوک اختیاری است
نکته دیگری که اتاق ها را منحصر به فرد می کند تعداد شرکت کنندگان و نحوه عضویت آنها است. اتاقهای فیس بوک/اینستاگرام می توانند حداکثر 50 شرکت کننده داشته باشند ، اما لازم نیست همه به طور همزمان در آنجا حضور داشته باشند.مهمتر از همه ، شرکت کنندگان حتی نیازی به داشتن حساب Instagram یا Facebook ندارند. میزبان می تواند پیوند دعوت ایجاد کند و افراد می توانند از هر دستگاهی به آن بپیوندند. با این حال ، کسانی که اینستاگرام یا فیس بوک ندارند تنها در صورتی می توانند عضو شوند که میزبان نیز آنجا باشد.
نحوه استفاده از اتاق های اینستاگرام
اتاق های اینستاگرام را می توانید در قسمت پیام مستقیم پیدا کنید. برنامه Instagram را در iPhone ، iPad یا دستگاه Android خود باز کنید و روی نماد پیام رسان در بالا سمت راست ضربه بزنید:

قابلیت جدید اینستاگرام 2به برگه "اتاقها"(Rooms) بروید یا روی نماد ویدیو در گوشه بالا ضربه بزنید:

قابلیت جدید اینستاگرام 3اکنون "ایجاد اتاق"(Create a Room) را انتخاب کنید:

قابلیت جدید اینستاگرام 4پیوند قابل اشتراک گذاری در بالای صفحه قرار دارد. برای ارسال پیوند با برنامه دیگر ،روی "اشتراک گذاری پیوند"(Share Link) ضربه بزنید:

قابلیت جدید اینستاگرام 5در این صورت ، می توانید با ضربه زدن روی "دعوت"(Invite) دوستان خود را از اینستاگرام و فیس بوک دعوت کنید:

قابلیت جدید اینستاگرام 6وقتی همه را دعوت کردید ، می توانید روی "پیوستن به اتاق"(Join Room) ضربه بزنید تا وارد شوید:

قابلیت جدید اینستاگرام 7همانطور که قبلاً ذکر شد ، اتاق ها تا زمانی که آنها را حذف نکنید ، باقی می مانند. بنابراین شما و هر شخص دیگری که دعوت شده اید همیشه می توانید از برگه "اتاقها"(Rooms) به عقب برگردید. این تقریباً همه چیز است. اتاق های اینستاگرام به سادگی اتاق های پیام رسان فیس بوک هستند ... اما از اینستاگرام. فیس بوک این دو پلتفرم را بیشتر به هم نزدیک می کند - به عنوان مثال ، می توانید از اینستاگرام به یک دوست فیس بوکی پیام دهید - و این بخش دیگری از آن است.

موفق باشید !

لطفا نظر خودتان را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود کیفیت محتوای سایت بتوانیم قدم موثر تری برداریم .

مطالب مرتبط

زیبا نویسی در اینستاگرام

آموزش ساخت گروه در اینستاگرام

قابلیت جدید در استوری اینستاگرام: از من بپرسید!

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما