نحوه ارسال پیامهای ناپدید شده در مسنجر فیسبوک

هنگام قرار دادن تمام مکالمات خود در یک برنامه پیام رسانی ، باید به حریم خصوصی توجه کرد. با استفاده از "حالت ناپدید شدن"(Vanish Mode) مسنجر فیس بوک ، می توانید پیامهای حساس را پس از خواندن پیام گیرنده ناپدید کنید. این یک ترفند خوب برای حفظ حریم خصوصی است.در ادامه با ما همراه باشید با نحوه نحوه ارسال پیامهای ناپدید شده در مسنجر فیس بوک:

آموزش مرتبط:نحوه پین ​​کردن یک پست در فیس بوک
نحوه ارسال پیامهای ناپدید شده در مسنجر فیس بوک
"حالت ناپدید"(Vanish Mode) در اینستاگرام نیز موجود است و دقیقاً مشابه مسنجر فیس بوک عمل می کند. ایده این است که شما حالت Vanish را راه اندازی کنید ، آنچه را که می خواهید بگویید بگویید ، سپس حالت Vanish را ترک کنید. پس از مشاهده پیام های شما ، ناپدید می شوند. برای شروع ، مکالمه ای را با شخصی که با او دوست هستید باز کنید. همچنین برای استفاده از حالت ناپدید شدن باید از برنامه تلفن همراه iPhone ، iPad یا Android استفاده کنید.

نحوه ارسال پیامهای ناپدید شده در مسنجر فیس بوک 2بعد ، در حالی که در نمای مکالمه هستید ، انگشت خود را از بالای کادر متن به بالا بکشید. اندیکاتور کوچکی را مشاهده خواهید کرد که به شما کمک می کند وارد حالت Vanish شوید:

نحوه ارسال پیامهای ناپدید شده در مسنجر فیس بوک 3در حالت ناپدید شدن ، پس زمینه تیره است. اکنون می توانید مانند معمول مکالمه داشته باشید:

نحوه ارسال پیامهای ناپدید شده در مسنجر فیس بوک 4اگر شخص دیگری در حالت Vanish Mode عکس بگیرد ، به شما اطلاع داده می شود:

نحوه ارسال پیامهای ناپدید شده در مسنجر فیس بوک 5هنگامی که برای ناپدید شدن همه چیز آماده هستید ، فقط روی "خاموش کردن حالت ناپدید شدن"(Turn Off Vanish Mode) ضربه بزنید. همچنین می توانید دوباره حرکت تند به بالا را انجام دهید:

نحوه ارسال پیامهای ناپدید شده در مسنجر فیس بوک 6این همه چیز است. تصور کنید مثل این است که برای انجام یک مکالمه محرمانه وارد اتاقی با صدا شوید. می توانید مدتی وارد حالت ناپدید شدن شوید و پس از اتمام کار را ترک کنید. راه های دیگری نیز وجود دارد که می توانید از امنیت مکالمات مسنجر خود اطمینان حاصل کنید.

موفق باشید !

لطفا نظر خودتان را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود کیفیت محتوای سایت بتوانیم قدم موثر تری برداریم .

مطالب مرتبط

آموزش طراحی اینفوگرافیک در فتوشاپ

زیبا نویسی در اینستاگرام

آموزش جدا کردن کلمه یا متن بعد از کارکتر خاص در اک

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما