نحوه فعال کردن حالت تاریک Snapchat در iPhone

آیا می خواهید آن رنگ های روشن را تحت کنترل نگه دارید؟ با استفاده از حالت تاریک Snapchat ، می توانید کل برنامه خود را برای مشاهده در شب مناسب تر کنید. ما به شما نشان می دهیم که چگونه این حالت را در iPhone خود فعال کنید.پس با ما همراه باشید :

آموزش مرتبط: روش استفاده از دستیار صوتی گوگل (Google Assistant) برای اقداماتی در برنامه ها
نحوه تغییر حالت تاریک در Snapchat برای iPhone
نکته مهم: تا زمان نوشتن این مقاله در آگوست 2021 ، برنامه اندروید Snapchat گزینه حالت تاریک را دریافت نکرده است. فقط برنامه iPhone به طور رسمی از حالت تاریک پشتیبانی می کند.
برای فعال کردن حالت تاریک در Snapchat ، ابتدا برنامه Snapchat را در iPhone خود باز کنید. در گوشه سمت چپ بالای برنامه ، روی نماد کاربر ضربه بزنید:

نحوه فعال کردن حالت تاریک Snapchat در iPhone 2در صفحه کاربر ، از گوشه بالا سمت راست ، گزینه "تنظیمات"(Settings) را انتخاب کنید:

نحوه فعال کردن حالت تاریک Snapchat در iPhone 3

در صفحه "تنظیمات"(Settings) ، در پایین بخش "حساب من"(My Account) ، روی "ظاهر برنامه"(App Appearance) ضربه بزنید:

نحوه فعال کردن حالت تاریک Snapchat در iPhone 4

شما اکنون در صفحه "ظاهر برنامه"(App Appearance) هستید. در اینجا ، "همیشه تاریک"(Always Dark) را انتخاب کنید. این اطمینان می دهد که Snapchat همیشه از یک تم تیره استفاده می کند ، صرف نظر از اینکه تنظیمات iOS شما چیست:

نحوه فعال کردن حالت تاریک Snapchat در iPhone 5نکته مهم : برای بازگشت از حالت تاریک به حالت روشن ، گزینه "Always Light" را انتخاب کنید.

موفق باشید !

لطفا نظر خودتان را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود کیفیت محتوای سایت بتوانیم قدم موثر تری برداریم .

مطالب مرتبط

آموزش طراحی اینفوگرافیک در فتوشاپ

زیبا نویسی در اینستاگرام

آموزش جدا کردن کلمه یا متن بعد از کارکتر خاص در اک

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما