نحوه پنهان کردن پست در فیس بوک

آیا می خواهید یک پست مخفی را به جدول زمانی خود بازگردانید تا همه بتوانند آن را ببینند؟ اگر چنین است، فیسبوک به راحتی می‌تواند پست‌های مخفی شما را آشکار کند.هنگامی که یک پست را باز می کنید، پست در جدول زمانی شما در دسترس قرار می گیرد. بعداً، اگر نظرتان تغییر کرد، می‌توانید پست را دوباره مخفی کنید و دوباره پنهان کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را در دسکتاپ و موبایل انجام دهید پس با ما همراه باشید :

آموزش مرتبط:نحوه پین ​​کردن یک پست در فیس بوک
پنهان کردن یک پست از وب سایت فیس بوک
اگر از رایانه ویندوز، مک، لینوکس یا Chromebook استفاده می‌کنید، از وب‌سایت فیس‌بوک برای پنهان کردن یک پست استفاده کنید. برای انجام این کار، ابتدا یک مرورگر وب را در رایانه خود باز کنید و سایت فیس بوک را راه اندازی کنید. در گوشه سمت راست بالای سایت، روی نماد فلش رو به پایین کلیک کنید:چگونه یک پست در فیس بوک را پنهان کنیم 2در منوی باز شده، روی «Settings & Privacy» کلیک کنید:چگونه یک پست در فیس بوک را پنهان کنیم 3از منوی «Settings & Privacy»، « Settings » را انتخاب کنید. این صفحه تنظیمات فیس بوک را باز می کند:چگونه یک پست در فیس بوک را پنهان کنیم 4در صفحه " Settings "، گزینه های مختلفی را در نوار کناری سمت چپ مشاهده خواهید کرد. روی گزینه “Your Facebook Information” کلیک کنید:چگونه یک پست در فیس بوک را پنهان کنیم 5در بخش « Your Facebook Information » در سمت راست، روی « Activity Log » کلیک کنید:چگونه یک پست در فیس بوک را پنهان کنیم 6از نوار کناری « Activity Log » در سمت چپ، Logged Actions and Other Activity > Hidden From Profile  را انتخاب کنید:چگونه یک پست در فیس بوک را پنهان کنیم 7در صفحه " Hidden From Profile "، اکنون همه پست های مخفی خود را می بینید. برای پنهان کردن یک پست از این لیست، روی سه نقطه کنار پست کلیک کنید و از منو گزینه " Add to Profile " را انتخاب کنید:چگونه یک پست در فیس بوک را پنهان کنیم 8فیس بوک پست را آشکار می کند و آن را به جدول زمانی شما اضافه می کند. اکنون برای بینندگان نمایه شما قابل مشاهده است. شما تنظیم شده اید:
پنهان کردن یک پست از برنامه موبایل فیس بوک
اگر از آیفون، آی‌پد یا گوشی اندرویدی استفاده می‌کنید، از برنامه رسمی فیس‌بوک برای قابل مشاهده کردن پست استفاده کنید. برای انجام این کار، ابتدا اپلیکیشن فیس بوک را روی گوشی خود باز کنید. در گوشه سمت راست بالای برنامه، روی سه خط افقی ضربه بزنید:چگونه یک پست در فیس بوک را پنهان کنیم 9یک صفحه " Menu " باز می شود. این صفحه را به پایین اسکرول کنید، سپس روی « Settings & Privacy » ضربه بزنید:چگونه یک پست در فیس بوک را پنهان کنیم 10در منوی گسترش ‌یافته « Settings & Privacy »، روی « Settings » ضربه بزنید:چگونه یک پست در فیس بوک را پنهان کنیم 11در صفحه « Settings & Privacy »، به بخش « Your Information » بروید و روی « Activity Log » ضربه بزنید:چگونه یک پست در فیس بوک را پنهان کنیم 12صفحه « Activity Log » را به سمت پایین به بخش « Logged Actions and Other Activity » بروید. در اینجا، روی نماد فلش رو به پایین ضربه بزنید:چگونه یک پست در فیس بوک را پنهان کنیم 13"Hidden From Profile" را در منو انتخاب کنید:چگونه یک پست در فیس بوک را پنهان کنیم 14فیس بوک اکنون تمام پست های مخفی شما را نمایش می دهد. برای پنهان کردن یکی از این پست ها، روی سه نقطه کنار پست ضربه بزنید:چگونه یک پست در فیس بوک را پنهان کنیم 15از منوی باز شده، « Add to Profile » را انتخاب کنید:چگونه یک پست در فیس بوک را پنهان کنیم 16فیس بوک پست شما را دوباره به جدول زمانی شما اضافه می کند.
موفق باشید !
لطفا نظر خودتان را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود کیفیت محتوای سایت بتوانیم قدم موثر تری برداریم .

مطالب مرتبط

آموزش طراحی اینفوگرافیک در فتوشاپ

زیبا نویسی در اینستاگرام

آموزش جدا کردن کلمه یا متن بعد از کارکتر خاص در اک

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما