نحوه ترک سرور Discord

اگر دیگر علاقه ای به عضویت در سرور Discord ندارید ، می توانید سرور را ترک کنید تا دیگر تعامل با آن را متوقف کنید. وقتی سرور را ترک می کنید ، Discord دیگر اعلانی از آن سرور برای شما نمی فرستد. همچنین نمی توانید هیچ پیامی در آن سرور ارسال کنید و از نوار کناری شما ناپدید می شود. ما نحوه انجام این کار را در Discord در رایانه ، وب و تلفن همراه به شما نشان خواهیم داد:

آموزش مرتبط:چگونه یک ربات به Discord اضافه کنیم
سرور Discord را روی دسکتاپ یا وب بگذارید
در رایانه Windows ، Mac ، Linux یا Chromebook خود ، می توانید از برنامه Discord یا نسخه وب Discord برای حذف خود از سرور استفاده کنید. دستورالعمل ها برای برنامه و نسخه وب Discord یکسان است. با راه اندازی Discord در رایانه خود شروع کنید. سپس ، در نوار کناری سمت چپ ، سروری را که می خواهید ترک کنید انتخاب کنید:

نحوه ترک سرور Discord 2صفحه سرور انتخاب شده باز می شود. در بالای این صفحه ، در کنار جایی که نام سرور را مشاهده می کنید ، روی نماد پیکان رو به پایین کلیک کنید:

نحوه ترک سرور Discord 3از منوی باز شده پس از کلیک روی نماد پیکان رو به پایین ، "Leave Server" را انتخاب کنید:

نحوه ترک سرور Discord 4پیغام "Leave" ظاهر می شود. در اینجا ، روی "ترک سرور"(Leave Server) کلیک کنید تا انتخاب خود را تأیید کنید:

نحوه ترک سرور Discord 5و این همه شما به طور رسمی از سرور انتخاب شده خارج شده اید و این سرور دیگر در نوار کناری سمت چپ Discord ظاهر نمی شود:
سرور Discord را در تلفن همراه بگذارید
در iPhone ، iPad یا تلفن Android ، از برنامه رسمی Discord برای خروج از سرور استفاده کنید. با باز کردن برنامه Discord در تلفن خود شروع کنید. در گوشه سمت چپ بالای برنامه ، روی سه خط افقی ضربه بزنید:

نحوه ترک سرور Discord 6از لیست سرورها در نوار کناری سمت چپ ، سروری را که می خواهید ترک کنید انتخاب کنید:

نحوه ترک سرور Discord 7جزئیات سرور انتخاب شده را مشاهده خواهید کرد. در گوشه سمت راست بالای این صفحه سرور ، روی سه نقطه ضربه بزنید:

نحوه ترک سرور Discord 8از منوی باز شده ، "Leave Server" را انتخاب کنید:

نحوه ترک سرور Discord 9پیغام "ترک"(Leave) ظاهر می شود. در این قسمت "Leave Server"را انتخاب کنید:

نحوه ترک سرور Discord 10

حال دیگر بخشی از سرور انتخاب شده نیستید.

موفق باشید!

لطفا نظر خودتان را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود کیفیت محتوای سایت بتوانیم قدم موثر تری برداریم .

 

 

مطالب مرتبط

نحوه غیر فعال کردن وب کم در ویندوز

نحوه تنظیم تصاویر پس زمینه روزانه Bing به عنوان پس

نحوه دسترسی به جیمیل از روی دسکتاپ ویندوز

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما