روش کاهش استفاده از حافظه رم در فایرفاکس (FireFox)

موزیلا فایرفاکس (Mozilla Firefox) یک مرورگر امن، قابل اعتماد و دارای پردازش چندگانه سریع می باشد که می تواند عملکردی پایدار و سریع را ارائه دهد. همچنین این مرورگر می تواند با حافظه رم کم هم کار کند. با اینحال، مواقعی وجود دارد که می تواند از بیشتر حافظه رم استفاده کرده و باعث کرش شود.
اگر شما بیشتر مواقع از فایرفاکس استفاده می کنید، پس اصولا به همان مقدار زمان از حافظه رم دستگاه خود استفاده می کنید. این آموزش به شما می گوید که چگونه استفاده حافظه رم را کاهش یا افزایش دهید.

اشتراک گذاری Wifi با QR Code

تابحال شده که دوستتان به خانه و یا محل کارتان بیاید و از شما رمز وای فای تان رو سوال کنه؟ مواقعی است که به دلایل مختلف نمی توانید به راحتی رمز وای فای خود را به اشتراک بگذارید. ممکن است این رمز خیلی طولانی باشد، یا شما آن را به خاطر نمی آورید یا حتی شک دارید که نکند کسی این رمز را بشنود و رمز شما لو برود. خوشبختانه در اندروید راه حلی وجود دارد تا رمز وای فای خود را به صورت یک کد QR در بیاورید و بتوانید آن تصویر رو برای فردی که رمزتان را می خواهد به اشتراک بگذارید.

نحوه قطع صدای تب هایی که خودکار در کروم صدا پخش می کنند

احتمالا این اتفاق برای شما پیش آمده که زمانی که در مرورگرتان مشغول گشت و گذار در دنیای اینترنت هستید ناگهان یکی از تب هایی که باز کردید بی مقدمه و بدون اجازه شما شروع به پخش خودکار فیلم های تبلیغاتی یا متفرقه می کند همچنین پیش آمده که در بعضی از وب سایت ها بدون اعلام قبلی آهنگی یا صوتی را پخش می کند که شما را آزار می دهد و شما برای این کار به طور معمول دو راهکار دارید یا از پخش شدن فایل صوتی و یا تصویری به صورت دستی جلوگیری کنید یا به آن بی توجه باشید.

نکاتی برای افزایش سرعت وای فای زمانیکه همه خانه هستند

در این روزهای سخت ماندن در قرنطینه ، احتمالا بیشتر و یا همه اعضا خانواده شما در خانه هستند و بیشتر از اینترنت استفاده می کنید ، به همین دلیل نیاز دارید که سرعت ارسال و دریافت مودم/روتر تان خوب باشد تا همه بتوانند به راحتی از اینترنت استفاده کنند . در این مطلب آموزشی می خواهم به شما چند نکته برای افزایش و استفاده بهینه از مودم را به شما آموزش بدهم .

بازیابی تب های گوگل کروم

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که تجربه ی استفاده از مرورگر اینترنت اکسپلوور قدیمی را دارید ، قطعا این موضوع را به خاطر میاورید که در گذشته برای دیدن هر سایت ، باید یک پنجره ی جدید باز کرده و صفحه ی جدید را در آن مشاهده می کردید.به مرور و با پیشرفت مرورگرهای مختلف ، قابلیت مشاهده ی صفحات اینترنت در تب های مختلف اضافه شد.در مقاله ی امروز قصد داریم یکی از قابلیت های مرورگر کروم که مرتبط با تب های این مرورگر است را به همراه یکدیگر بررسی کنیم.پس با من همراه باشید با آموزش بازیابی تب های گوگل کروم:

5 روش برای افزایش امنیت اطلاعات در گوگل کروم

روشهای زیادی برای افزایش امنیت اطلاعات در مرورگر کروم وجود دارد که در مقالات مختلف ، آموزش آن در سایت قرار داده شده است . به عنوان مثال مقاله "آموزش قفل کردن مرورگر کروم / Chrome با رمز عبور" یکی از مطالب پر بازدید در همین زمینه می باشد . همانطور که میدانید امنیت اطلاعات در کروم و دیگر Browser ها کار ساده ای نیست چون عادت کرده ایم رمز های عبورمان را بر روی مرورگر ذخیره کنیم . خوب راه حل چیست و چکاری باید به صورت درست انجام بدهیم تا مشکلی برای اطلاعات ما بوجود نیاید ؟در ادامه 5 روش معرفی میکنم که اگر هر کدام را به صورت دقیق رعایت کنیم تا 99 درصد امنیت اطلاعات ما حفظ خواهد شد .