آموزش قرار دادن GIF در یک سند Word

افزودن GIF به سندی در Word در صورتی مفید است که بخواهید پیامی را منتقل کنید، برای ارائه دادن مقاله ای در دانشگاه یا اداره، فعالیتی را نشان دهید، توجه مخاطب را جلب کنید یا فقط کمی شوخ طبعی اضافه کنید. در ادامه روش افزودن GIF را در Microsoft Word را به شما توضیح میدهیم.

آموزش ذخیره کردن مکان های مورد علاقه در Google Maps

Google Maps می تواند کارهای زیادی انجام دهد که به راحتی می توان برخی از مفیدترین ویژگی های آنرا از دست داد. به خاطر سپردن مکان هایی که مرتبا بازدید می کنید روش خوبی است، اما همچنین می توانید مکان های مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کنید. به این ترتیب شما همیشه می دانید که کجا آنها را پیدا کنید.

نحوه استفاده از مبدل اندازه گیری در Word، PowerPoint و Outlook

Microsoft Word ، PowerPoint و Outlook یک مبدل اندازه گیری مخفی ارائه می دهند تا شما را از جستجوی دستی تبدیل ها نجات دهند. اگر با یک سند، مقاله یا ایمیلی دارید کار می کنید که حاوی اندازه گیری است پس حتما این قابلیت ویژه که در زمان شما صرفه جویی کند را دوست خواهید داشت.

تبدیل فرمت صوتی FLAC به MP3

اگر شما جز علاقه مندان موسیقی هستید ، قطعا معروف ترین فرمتی که می شناسید ، فرمت MP3 است .فرمتی کم حجم و با کیفیت که می تواند نیاز شما را به یک تراک با کیفیت پاسخ دهد.به جز MP3 ، فرمت های مختلف دیگری نیز وجود دارد که یکی از آن ها FLAC نام دارد.در مقاله ی امروز قصد داریم روش تبدیل فرمت صوتی FLAC به MP3 را آموزش دهیم.با من همراه باشید :

بازگردانی پیام های پاک شده

پیام رسان واتس اپ ، بعد از فیلتر شدن تلگرام ، میزبان کاربران زیادی است از قابلیت های مختلف آن استفاده می کنند.این پیام رسان از قابلیت تماس صوتی و تصویری نیز برخوردار است.موضوع مقاله ی امروز ، پیام رسان واتس اپ نمی باشد ، بلکه اپلیکیشنی جذاب است که برای کاربران واتس اپ بسیار کاربردی است.با من همراه باشید با معرفی اپلیکیشن Auto RDM :

نحوه گذاشتن حاشیه دور عکس ها در Word

افزودن حاشیه در اطراف تصاویر در Word باعث می شود تصاویر با پس زمینه سفید از صفحه سند مورد نظر شما در Word جدا شوند. همچنین این یک روش آسان است تا آنها را کمی بیشتر قابل تشخیص کنید. در ادامه روش انجام اینکار رو برای شما توضیح می دهیم پس با ما همراه باشید.