چگونه از اتصال خودکار ایرپاد (AirPods) به مک (MAC) جلوگیری کنیم

در بیشتر موارد، ایرپاد یک تجربه گوش دادن بسیار جادوئی را ارائه می دهد. اما در زمان نوشتن این آموزش قابلیت اتصال خودکار در مک قابل اعتماد نیست. اگر متوجه شدید که ایرپاد شما به صورت تصادفی به مک شما متصل و قطع می شود، بهتر است این ویژگی را خاموش کنید.

آموزش ورود به بایوس در مادربردهای مختلف

تا به حال برای نصب ویندوز یا تغییر تنظیمات بایوس با مشکل مواجه شده اید؟ به این صورت که نتوانید وارد محیط بایوس شوید و مجبور شوید تمام کلیدهای صفحه کلید را تک تک امتحان کنید؟ باید به این نکته توجه داشته باشید که ورود به بایوس کامپیوتر‌ شخصی در هریک از برندهای مادربرد ، متفاوت است. در مقاله ی امروز قصد داریم روش های ورود به بایوس در مادربردهای مختلف را با یکدیگر بررسی کنیم.با من همراه باشید:

کیبورد لپ تاپ کار نمی کند ؟ روشهای حل مشکل

کیبورد لپ تاپ شما یک قطعه اصلی از دستگاه شما می باشد و هنگامی که از کار می افتد، لپ تاپ شما به نظر بلا استفاده می شود. چگونه این اتفاق رخ می دهد؟ و چگونه می شود که باعث شوید مشکلی برایش رخ ندهد. ما در اینجا متداول ترین مشکلات و راه حل ها را به شما بیان می کنیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

چه دلایلی بر عملکرد CPU تاثیر می گذارد

درست است که پردازنده های (CPU) گرانتر و چند میلیون تومانی عملکرد بهتری نسبت به رده های پایین تر از خود دارند اما گاها این تفاوت در عملکرد بین 10 تا 15 درصد می باشد که همین تفاوت رده از نظر قیمتی بین آن ها فاصله چند صد هزار تومانی و در مواقعی میلیونی ایجاد می کند. بنابراین بهتر است بدانید که چه عواملی بر عملکرد پردازنده تاثیر می گذارد تا این آگاهی بتواند در تصمیم خریداری کردن یک پردازنده برای رایانه به شما کمک کند.

روش های اتصال هارد اینترنال به کمک USB

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از سیستم های قدیمی خود به دلیل عملکرد ضعیف ، دیگر استفاده نکنید.اما هارد دیسک این نوع سیستم ها کماکان قابل استفاده است.بنابراین می توانید از آن ها به عنوان یک هارد جانبی استفاده کنید و در صورتی که تمایلی به باز کردن کیس و جا زدن هارد اینترنال خود در داخل ان ندارید ، می توانید مقاله ی امروز را مطالعه کنید تا روش های جایگزین را یاد بگیرید.
پس با من همراه باشید با آموزش روش های اتصال هارد اینترنال به کمک USB :

عیب یابی حافظه RAM

یکی از معروف ترین خطاهای سیستم های کامپیوتری ، خطای صفحه آبی است که اکثر کاربران برای یک بار هم که شده با آن مواجه شده اند.دراکثر مواقع وجود ایرادهای فنی در Ram کامپیوتر باعث به وجود آمدن این مورد خواهد شد.بنابراین در مقاله ی امروز می خواهیم روش های عیب یابی حافظه ی RAM را بررسی کنیم.با من همراه باشید: