کیبورد لپ تاپ کار نمی کند ؟ روشهای حل مشکل

کیبورد لپ تاپ شما یک قطعه اصلی از دستگاه شما می باشد و هنگامی که از کار می افتد، لپ تاپ شما به نظر بلا استفاده می شود. چگونه این اتفاق رخ می دهد؟ و چگونه می شود که باعث شوید مشکلی برایش رخ ندهد. ما در اینجا متداول ترین مشکلات و راه حل ها را به شما بیان می کنیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

چه دلایلی بر عملکرد CPU تاثیر می گذارد

درست است که پردازنده های (CPU) گرانتر و چند میلیون تومانی عملکرد بهتری نسبت به رده های پایین تر از خود دارند اما گاها این تفاوت در عملکرد بین 10 تا 15 درصد می باشد که همین تفاوت رده از نظر قیمتی بین آن ها فاصله چند صد هزار تومانی و در مواقعی میلیونی ایجاد می کند. بنابراین بهتر است بدانید که چه عواملی بر عملکرد پردازنده تاثیر می گذارد تا این آگاهی بتواند در تصمیم خریداری کردن یک پردازنده برای رایانه به شما کمک کند.

روش های اتصال هارد اینترنال به کمک USB

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از سیستم های قدیمی خود به دلیل عملکرد ضعیف ، دیگر استفاده نکنید.اما هارد دیسک این نوع سیستم ها کماکان قابل استفاده است.بنابراین می توانید از آن ها به عنوان یک هارد جانبی استفاده کنید و در صورتی که تمایلی به باز کردن کیس و جا زدن هارد اینترنال خود در داخل ان ندارید ، می توانید مقاله ی امروز را مطالعه کنید تا روش های جایگزین را یاد بگیرید.
پس با من همراه باشید با آموزش روش های اتصال هارد اینترنال به کمک USB :

عیب یابی حافظه RAM

یکی از معروف ترین خطاهای سیستم های کامپیوتری ، خطای صفحه آبی است که اکثر کاربران برای یک بار هم که شده با آن مواجه شده اند.دراکثر مواقع وجود ایرادهای فنی در Ram کامپیوتر باعث به وجود آمدن این مورد خواهد شد.بنابراین در مقاله ی امروز می خواهیم روش های عیب یابی حافظه ی RAM را بررسی کنیم.با من همراه باشید:

فرمت کردن هارد اکسترنال و فلش

هنگامی که یک هارد اکسترنال یا فلش تهیه می کنید ، در ابتدا باید آن را فرمت کنید و بهترین File System را انتخاب کنید تا بتوانید آن را به راحتی در سایر وسیله های مرتبط استفاده کرده و در مواقع لزوم فایل هایی با بیش از 4 گیگ را جا به جا کنید.
اکثر هاردهای اکسترنال با فرمتی مخصوص سیستم عامل ویندوز فرمت شده اند ولی می توان فرمتی را انتخاب کرد که در هنگام کار با لینوکس و مک نیز مشکلی برای کاربر به وجود نیاید.در مقاله ی امروز می خواهیم روش فرمت کردن هارد اکسترنال و فلش را با هم بررسی کنیم.با من همراه باشید:

بازیابی اطلاعات پاک شده از روی هارد

اکثر افراد اطلاعات مهم خود را بر روی هاردهای اکسترنال ذخیره می کنند تا در مواقع لزوم به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.اما اگر شرایطی به وجود بیاید که مجبور شوید هارد خود را فرمت کنید و امکان جابه جایی اطلاعات وجود نداشته باشد، چه راه حلی برای بازگرداندن اطلاعات وجود دارد؟
در مقاله ی امروز روش های فرمت کردن هارد را بررسی خواهیم کرد که به کمک آن می توانید اطلاعات هارد اکسترنال فرمت شده را به راحتی بازیابی کنید.با من همراه باشید: