تعیین مدت زمانی که ویندوز 10 شما به حالت Sleep برود

ویندوز 10 چندین روش مختلف را برای خاموش کردن (shut down) رایانه شما ارائه می دهد. روش Sleep رایج ترین انتخاب می باشد، به همین دلیل است که می توانید تصمیم بگیرید چه مدت باید طول بکشد تا رایانه شما به حالت Sleep برود. ما به شما روش اینکار را نشان می دهیم. پس به خوندن این مطلب تا انتها ادامه دهید.

چگونه جلوی باز شدن برنامه Your Phone در هنگام بالا آمدن ویندوز 10 را بگیریم

همانطور که قبلا در یکی از آموزش ها به شما در مورد (نحوه همگام سازی عکس ها بین ویندوز 10 و اندروید از طریق برنامه Your Phone Companion)توضیح دادیم قابلیت Your Phone در ویندوز 10 یک روش مفید برای وصل کردن کامپیوتر شما با گوشی هوشمند شما می باشد. گاهی مواقع، برنامه Your Phone ممکن است در هنگام بالا آمدن ویندوز نمایان شود در صورتی که شما آنرا لازم ندارید. در این صورت روشی برای غیر فعال کردن نمایش پنجره پاپ آپ برنامه Your Phone وجود دارد. در ادامه روش آن را به شما می گوییم، پس با ما همراه باشید.

جلوگیری از خاموش شدن صفحه نمایش در ویندوز 10

آیا شما جز دسته افرادی هستید که صفحه نمایش سیستم خود را ( که دارای ویندوز 10 است) زیاد روشن می کنید؟ می توان به طور کلی خاموش شدن صفحه را متوقف کرد. همچنین شما می توانید تنظیمات مختلفی را برای رایانه خود در زمانی که دارد از باطری استفاده می کند و یا به برق متصل است تنظیم کنید.

روش نصب فونت (و حذف فونت) در ویندوز 10

ویندوز 10 با کلی فونت که روی آن نصب شده است ارائه می شود، اما اگر اهل طراحی گرافیکی هستید، ممکن است بخواهید فونت های بیشتری را نصب کنید. مورد دیگر اینکه ممکن است فونت هایی روی سیستم شما باشند که مشکل دارند یا خرابند و باید آنها را حذف کنید. برای یاد گرفتن اینکار باید تا انتهای این مطلب آموزشی ما رو همراهی کنید، پس به خواندن این مطلب ادامه دهید:

آموزش ورود به ویندوز 10 از طریق رمز عبور (بعد از گذاشتن PIN)

به طور پیش فرض، هنگامی که قابلیت Windows Hello را روی ویندوز 10 فعال می کنید ( که روش های ورود به سیستم عامل مانند اثر انگشت، اسکن تشخیص چهره، یا PIN را می توانید فعال کنید) ، ویندوز 10 به صورت خودکار روش ورد با رمز عبور را غیر فعال می کند. اگر می خواهید برای ورود به اکانت ویندوز خود با رمز عبور اقدام کنید باید روشی که در زیر به شما می گوییم را انجام دهید تا این روش فعال شود.

نحوه مشاهده جدیدترین بروزرسانی های نصب شده در ویندوز 10

مایکروسافت به طور مکرر در حال بروزرسانی ویندوز 10 می باشد، اما همیشه مشخص نیست که بروزرسانی ها چه زمانی نصب شده اند. خوشبختانه، دو روش آسان برای دیدن جدیدترین بروزرسانی های نصب شده وجود دارد. در ادامه روش انجام اینکار را به شما آموزش می دهیم، پس با ما همراه باشید.