چگونه فردی را در اینستاگرام Mute کنیم(نادیده بگیریم)

ممکن است که آنفالو کردن یک همکار جدید که در اینستاگرام او را فالو کرده و توسط او فالو شده اید بی ادبی باشد. اگر شما نمی خواهید که پست ها و استوری های فردی را در اینستاگرام ببینید، اما فقط می خواهید که از طریق اینستاگرام به او پیام بدهید آمزش زیر را دنبال کنید تا به شما بگوییم چگونه می شود فردی را در اینستاگرام نادیده بگیرید.

آموزش استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر

اگر بیشتر وقت خود را صرف کار با رایانه می کنید، ممکن است بخواهید از مرورگر دسکتاپتان به اینستاگرام دسترسی پیدا کرده و از آن استفاده کنید. شما می توانید فید (feed) خود را مرور کنید، با دوستان خود به گفتگو بپردازید و می توانید عکس ها و استوری های خود را از طریق مرورگر در اینستاگرام قرار دهید.

آموزش اشتراک گذاری صفحه دسکتاپ توسط اسکایپ

امروز که درحال نوشتن این قابلیت برای شما هستم در زمان بسیار عجیب و غریبی هستیم، هنگامی که خانواده و دوستان از یکدیگر جدا و قرنطینه هستند واین اتفاقات حس دیستوپیایی به انسان می دهد. ارتباطات ویدئویی در زمان شیوع ویروس کرونا یکی از راه هایی می باشد که جبران این دوری و قطع ارتباطی را به صورت رو در رو می کند و خیلی خوب می شود که علاوه بر همان ارتباطات مجازی از امکانات دیگری در همین رده نیز استفاده کرده مانند اشتراک گذاری صفحه دسکتاپ خود با دوستانتان. اسکایپ یکی از پر طرفدارترین برنامه ها برای گفتگوی گروهی می باشد، ما به شما آموزش می دهیم که چگونه صفحه دسکتاپ خود را با دیگر دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نحوه کار با اسکایپ در ویندوز 10

مایکروسافت هم در ویندوز 10 و هم در سیستم عامل های تلفن همراه هوشمند، تجربه کاربری اسکایپ را ساده کرده است، کارایی بر روی هر دو مورد شبیه یکدیگر می باشد و هم برای دستگاه های مبتنی بر تماس لمسی و هم برای دستگاه هایی که دارای کیبورد و موس هستند به راحتی کار می کند. در این آموزش ما به شما نحوه کار با اسکایپ را در ویندوز 10 بیان می کنیم تا شما بتوانید با رابط کاربری و نحوه استفاده از آن آشنا بشوید. آموزش زیر به شما می گوید که چطور با دوستان، خانواده و حتی همکارانتان بدون مشکل در تماس باشید:

اسکایپ در مقابل واتس اپ کدام برنامه تماس تصویری بهتری دارد؟

اگر در این روزها می خواهید تماس تصویری بگیرید، اصولا به شما دو برنامه پیشنهاد می شود. در حالی که به نظر می رسد این دو برنامه یک کار را انجام می دهند اما هر کدام از آنها تفاوت هایی در عملکرد شان دارند و این دست شماست که کدام را برای استفاده انتخاب می کنید. چه تفاوتی بین اسکایپ (Skype) در مقابل واتس اپ (WhatsApp) وجود دارد و کدام برای شما مناسب می باشد؟

آموزش co watching اینستاگرام - به صورت همزمان به تماشای پست اینستاگرام بپردازید

این روز ها فاصله اجتماعی به دلیل شیوع ویروس کرونا مساله ای طبیعی به حساب می آید. بیشتر مردم خود را در خانه هاشون قرنطینه کردند. همچنین اونها به دنبال روش هایی هستند که بتونند وقتی در خانه هستند با دوستان و یا اقوامشون در ارتباط باشند. اینستاگرام متوجه این نیاز اجتماعی شد و سریعا اقدام به برنامه نویسی ویژگی به نام Co-Watching کرد که به شما و دوستان اینستاگرامیتون این امکان رو می دهد که به صورت همزمان ویدئوها و پست های اینستاگرام رو با هم ببینید.