نحوه مشاهده و مدیریت دستگاه های لینک شده در سیگنال

سیگنال یک برنامه پیام رسان ایمن است که حریم خصوصی شما را بسیار جدی می گیرد. به طور پیش فرض پیام ها فقط به تلفن شما ارسال می شوند، اما شما می توانید دستگاه های دیگری را اضافه کنید که بتواند کپی پیام ها را دریافت کند، این قابلیت به شما این امکان را می دهد از رایانه ها و تبلت های دیگر با یک اکانت چت کنید. در ادامه روش مدیریت دستگاه هایی که به اکانت شما دسترسی دارند را بازگو می کنیم.

نحوه حذف خودکار پیام ها در چت تلگرام

قرار نیست بعضی از پیام ها برای همیشه باقی بمانند. برخی گروه ها و مکالمات هستند که بهتر است پیام ها به طور خودکار در یک روز یا هفته حذف شوند. در ادامه به شما روش اینکار را آموزش می دهیم، پس به خواندن این آموزش تا انتها ادامه دهید.

روش اشتراک گذاری خودکار استوری ها و پست ها در فیسبوک

فیسبوک و اینستاگرام بیشتر از هر زمان دیگری هماهنگ شده اند. یکی از امتیازات این ادغام این است که می توانید استوری ها و پست های اینستاگرام خود را در فیسبوک خود نیز به اشتراک بگذارید تا به راحتی دسترسی دیگران به محتواهایی که می گذارید را افزایش دهید. در ادامه روش اینکار را برای شما توضیح می دهیم پس با ما همراه باشید.

قابلیت های جدید تلگرام - نسخه ی 7.5.0

در حال حاضر ، تلگرام قدرتمندترین پیام رسان جهان به شمار می رود که توانسته در مدت چهارسال بیش از 400 میلیون کاربر فعال را پوشش دهد.یکی از مزایای تلگرام نسبت به سایر پیام رسان ها ، بروزرسانی های متعدد و کاربردی آن است که باعث شده کاربران تلگرام ، به سایر پیام رسان ها نیازی نداشته باشند.در مقاله ی امروز قصد داریم قابلیت های جدید تلگرام – نسخه ی 7.5.0 را به همراه یکدیگر بررسی کنیم.با من همراه باشید:

آموزش قدم به قدم حذف اکانت تلگرام

تلگرام قابلیتی دارد که اگر شما به مدت 6 ماه وارد اکانت خود نشوید به طور خودکار آنرا پاک می کند. اما جالب است بدانید که گزینه ای برای حذف اکانت تلگرام در برنامه وجود ندارد. برای اینکار باید از طریق وب سایت تلگرام اقدام به اینکار کنید.
قبل از اینکه روند حذف اکانت را شروع کنید، باید بدانید که هیچ راه برگشتی بعد از حذف اکانت تلگرام خود ندارید. هنگامی که اکانت تلگرام خود را حذف می کنید. تمام پیام ها، پیام های مخفی، گروه ها، کانال ها، فایل های رسانه ای و هر چیز دیگری در تلگرام خود را از دست می دهید. قبل از اینکه اینکار را شروع کنید، ما به شما توصیه می کنیم که از فایل های رسانه ای و پیام های مهم خود پشتیبان بگیرید.

روش استفاده از سیگنال در رایانه

سیگنال یک برنامه محبوب برای افرادی است که به دنبال گزینه ای متمرکز بر حفظ حریم شخصی هستند که بالاتر از واتس اپ، تلگرام، و پیام رسان فیسبوک باشد. قابلیت های بسیار زیادی دارد که شما از یک پیام رسان انتظار دارید، از جمله نسخه دسکتاپی که برای رایانه است. در ادامه ما به شما نحوه کار آن را توضیح خواهیم داد پس لطفا به خواندن این آموزش تا انتها ادامه دهید.