چگونه فضای ذخیره سازی در اندروید را آزاد کنیم ؟

هنگامی که شما می خواهید یک دستگاه که دارای سیستم عامل اندروید باشد را برای خرید انتخاب کنید نکات مختلفی را برای انتخاب و خرید آن دستگاه در نظر می گیرید که یکی از آن نکات میزان فضای ذخیره سازی می باشد. مقداری از این فضای ذخیره سازی توسط خود سیستم عامل اندروید و مقدار دیگری از آن توسط برنامه های از پیش نصب شده اشغال شده است و این به این معنی است که شما نمی توانید استفاده کاملی از فضای ذخیره سازی که در تبلیغات آن دستگاه آمده است را کنید. خوشبختانه روش هایی برای آزاد سازی فضای ذخیره سازی در اندروید وجود دارد.

تبدیل تلفن همراه به میکروفون

برای تماس تصویری از طریق اسکایپ یا نرم افزارهای مشابه ، یا انجام بازی های آنلاین ، شما به یک میکروفون نیاز دارید تا بتوانید به راحتی با طرف مقابل خود صحبت کنید.حال اگر میکروفون شما به درستی کار نکند یا از کار افتاده باشد باید چه کرد؟ بهترین راه حل ، تبدیل تلفن همراه به میکروفون است که می تواند مشکل شما را حل کند.در مقاله ی امروز قصد داریم روش های تبدیل تلفن همراه به میکروفون را با هم بررسی کنیم.اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که نیاز به میکروفون دارید ، مقاله ی امروز را از دست ندهید.با من همراه باشید:

7 برنامه کاربردی برای هک کردن اندروید

اندروید برای هر نیازی یک اپلیکیشن دارد ، امکان ندارد بخواهید کاری در این سیستم عامل انجام بدهید و امکان پذیر نباشد . به عنوان مثال شاید بخواهید بدانید سیستم عامل نصب شده روی تلفن همراهتان دارای چه باگی (حفره های امنیتی) می باشد تا راحت تر بتوانید آن را رفع کنید . کاری که هکرهای کلاه سفید به صورت دائم آن را انجام میدهند . در ادامه 7 اپلیکیشن کاربردی معرفی می کنم که با کمک این برنامه ها می توانید متوجه شوید کدام قسمت از سیستم عامل شما در مقابل نفوذ می تواند آسیب پذیر تر باشد .

بررسی اپلیکیشن ShareMe - انتقال فایل بین وسایل اندرویدی

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که از محصولات Xiaomi استفاده می کنید ، قطعا با نام Mi Drop آشنایی دارید.به کمک این اپلیکیشن می توانید فایل های دلخواه خود را بین گوشی ها و تبلیت های دارای سیستم عامل اندروید و همچنین بین تلفن همراه ، تبلت و کامپیوتر جا به جا کنید.کاربرد این اپلیکیشن مشابه اپلیکیشن های Zapya و SHAREit است.حال این اپلیکیشن کاربردی برای تمامی دستگاه های اندرویدی عرضه شده است و نام آن به ShareMe تغییر کرده است.در مقاله ی امروز قصد داریم اپلیکیشن ShareMe را بررسی کنیم.با من همراه باشید:

اتصال گوشی و تبلت به پروژکتور و تلویزیون

یکی از مشکلاتی که به هنگام فیلم دیدن در تلفن همراه یا تبلت با آن مواجه می شوید ، صفحه نمایش کوچک این وسایل است که لذت فیلم دیدن را کاهش می دهد.روش های مختلفی وجود دارد که به کمک آن ها می توانید تصویر نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش تلفن همراه یا تبلت خود را ، بر روی صفحه نمایش تلویزیون و یا پرده ی نمایش مشاهده کنید.در مقاله ی امروز قصد داریم روش های اتصال گوشی و تبلت به پروژکتور و تلویزیون را با هم بررسی کنیم.با من همراه باشید:

بهترین برنامه های عکاسی

با پیشرفت تکنولوژی و ساخت انواع تلفن های هوشمند ، می توان به جرات دوربین های موجود بر روی تلفن های همراه را جایگزین مدل های متوسط دوربین های عکاسی نامید.البته ذکر این نکته ضروری است که برای عکاسی به صورت حرفه ای شما به یک دوربین حرفه ای نیاز خواهید داشت ولی برای ثبت تصاویر روزمره ی خود ، تلفن های هوشمند به دلیل داشتن دوربین های با کیفیت بهترین گزینه به شمار می روند.در مقاله ی امروز قصد دارین تعدادی از بهترین برنامه های عکاسی مخصوص اندروید را بررسی کنیم.با من همراه باشید: