بروزرسانی های امنیتی اندروید چیست و چرا این نوع بروزرسانی ها مهم هستند؟

وقتی صحبت از سیستم عامل اندروید می شود، بروزرسانی ها یک موضوع مکرر است که به آن اشاره می شود. در واقع انواع مختلفی از بروزرسانی های اندروید وجود دارد که یکی از آنها بروزرسانی امنیتی (Security Update) می باشد. چه تفاوتی بین این بروزرسانی ها وجود دارد و چرا اینقدر مهم هستند؟

چگونه می توان ردیابی موقعیت مکانی GPS را در آیفون (iPhone) خاموش کرد

اگر سرویس موقعیت مکانی را در گوشی آیفون خود فعال کرده باشید، پس قبول کردید برنامه ها (و سرویس های سیستمی)، موقعیت مکانی شما را بررسی و مشاهده کنند. در اینجا نحوه خاموش و روشن کردن GPS و دیگر روش های ردیابی موقعیت مکانی را به شما آموزش می دهیم. با ما همراه باشید.

پاک ‌کردن حافظه داخلی گوشی اندروید

ممکن است شما هم جز آن دسته از افرادی باشید که با مشکل کمبود حجم در گوشی تلفن همراه خود مواجه شده اید.مشکلی که با پاک کردن فایل های اضافی نیز برطرف نخواهد شد.در مقاله ی امروز قصد داریم روش های پاک ‌کردن حافظه داخلی گوشی اندروید را بررسی کنیم.با من همراه باشید :

جلوگیری از استفاده داده تلفن همراه در پس زمینه (اندروید)

استفاده از داده، مخصوصا استفاده از داده تلفن همراه، موضوعی است که ممکن است بخواهید آن را زیر نظر بگیرید. این مورد که برنامه هایی که آن را باز نمی کنید اغلب در پس زمینه از داده تلفن همراه شما استفاده می کنند و از حجم اینترنتی شما کم می کنند بسیار آزار دهنده می باشد. خوشبختانه سیستم عامل اندروید به شما این امکان را می دهد تا از این کار جلوگیری کنید.

نحوه ریست کردن تنظیمات شبکه در اندروید

اگر شما در اتصال به شبکه وای فای یا دستگاه بلوتوث در گوشی و یا تبلتی که دارای سیستم عامل اندروید هست مشکل دارید، احتمالا زمان ریست کردن تنظیمات شبکه فرا رسیده است. با انجام اینکار هر تداخلی بر طرف می شود. برای انجام اینکار لازم است مراحل زیر را دنبال کنید.