آموزش افزایش کیفیت تصاویر در فتوشاپ

هر عکسی که می گیرید ممکن است آنچنان که باید و شاید خوب نباشد، یک لغزش و یا اشتباه در عکاسی ممکن است منجر شود که عکس شما تار شود. خوشبختانه ابزار ویرایش در فتوشاپ به شما کمک می کند تا بتوانید عکس های خود را ویرایش کرده و کیفیت آن را بهبود ببخشید. در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه این کار رابه شما آموزش دهیم.

آموزش ابزار Custom Shape Tool فتوشاپ

فتوشاپ به عنوان محبوب ترین و قدرتمندترین نرم افزار در زمینه ی طراحی و ویرایش تصاویر ، دارای قابلیت های فراوانی است که در مقاله های گذشته برخی از آن ها را به همراه یکدیگر بررسی کردیم.در مقاله ی امروز قصد داریم یکی دیگر از ابزارهای کاربردی فتوشاپ ، به نام Custom Shape Tool را بررسی کنیم.پس با من همراه باشید با آموزش و بررسی ابزار Custom Shape Tool فتوشاپ :

آموزش حذف پس زمینه تصاویر (به صورت آفلاین)

حذف کردن پس زمینه ی تصاویر، جز مواردی است که در مقالات گذشته ی توربورایان در مورد آن صحبت کردیم و روش های آنلاین را نیز مفصل بررسی کردیم.اما اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که تمایلی به حذف پس زمینه ی تصاویر به کمک اینترنت و روش های آنلاین ندارید ، مقاله ی امروز را از دست ندهید.زیرا ما امروز قصد داریم روش های حذف پس زمینه تصاویر (به صورت آفلاین) را بررسی کنیم.پس با من همراه باشید:

آموزش حذف پس زمینه تصاویر (به صورت آنلاین)

برخی مواقع این ذهنیت وجود دارد که حذف کردن تصاویر پس زمینه ، یک عملیات پیچیده است و نیاز با اطلاعات زیادی دارد.برای طراحی به صورت حرفه ای این نظریه دست است ، اما اگر شما جز کاربران مبتدی هستید و اطلاعات زیادی در زمینه ی طراحی و ویرایش تصاویر ندارید ، جای هیچ نگرانی نیست. در مقاله ی امروز قصد داریم روش های حذف پس زمینه ی تصاویر به صورت آنلاین را با یکدیگر بررسی کنیم.با من همراه باشید:

معرفی انواع فرمت های تصاویر

در طی سالیان گذشته و با توجه به پیشرفت تکنولوژی ، استفاده از ابزار تصویربرداری دیجیتال مانند تلفن های همراه و دوربین های دیجیتال، فایل های تصویری از اهمیت زیادی برخوردار شده اند. در گذشته شرکت های مختلف با توجه به نیازهای کاربران ، فرمت های تصویری مختلفی از فایلهای گرافیکی را طراحی کردند. برخی از فایل های تصویری برای اجرا شدن به نرم افزارهای مخصوصی نیاز داشته و برخی از آن ها نیز با توجه به استانداردهای موجود، قابلیت استفاده در اکثر نرم افزارها و ابزارهای برنامه نویسی را دارند.در مقاله ی امروز قصد داریم برخی از فرمت های تصاویر رایج را بررسی کنیم.پس با من همراه شوید با بررسی و معرفی انواع فرمت های تصاویر:

ساخت متن متحرک در پاورپوینت

یکی از قابلیت های نرم افزار پاورپوینت که از زیر مجموعه های نرم افزار Office به شمار می رود ، قابلیت طراحی و ساخت متن متحرک است که به منظور ارائه ی بهتر و زیباتر پروژه ی دلخواه خود میتوان از آن استفاده کرد.در مقاله ی امروز قصد داریم روش ساخت متن متحرک در پاورپوینت را با هم بررسی کنیم.با من همراه باشید: