نحوه پنهان کردن و آشکار کردن آیتم های منو در فتوشاپ

فتوشاپ دارای موارد و گزینه های زیادی در منو می باشد، بعضی از این موارد بندرت یا هرگز استفاده نمی شوند. شما می توانید این موارد بلااستفاده را پنهان کنید تا منوهای فتوشاپ تمیزتر به نظر برسند. اگر شما دوباره به موارد پنهان شده احتیاج دارید، می توانید به راحتی گزینه های مخفی را بازیابی کنید.

نحوه بازگرداندن باکس اعلام هشدار در فتوشاپ

فتوشاپ یک برنامه پیچیده می باشد. به طور پیش فرض، پیام های هشدار/اخطار و باکس های پیام دیگری را به شما نشان می دهد تا شما را از عواقب کارتان آگاه کند. با بیشتر این پیام ها گزینه ای می آید که اگر تیک آن را بزنید آن پیام را دیگر به شما نمایش نمی دهد. اما اگر بخواهید آن پیام ها دوباره برگردد چه باید کرد؟ خب ما روش آن را در ادامه برای شما می گوییم، پس تا انتها با ما همراه باشید:

نحوه پشت و رو کردن عکس در اندروید

ویرایش عکس در تلفن های هوشمند و تبلت ها طی سال های گذشته بسیار پیشرفت کرده است. نرم افزار های بسیار قدرتمندی در اختیار شما قرار گرفته است که بتوانید با آنها عکس ها را ویرایش کنید. با اینحال به نظر می رسد یک موردی همیشه فراموش می شود : قابلیت پشت و رو (Flip) کردن عکس.

آموزش افزایش کیفیت تصاویر در فتوشاپ

هر عکسی که می گیرید ممکن است آنچنان که باید و شاید خوب نباشد، یک لغزش و یا اشتباه در عکاسی ممکن است منجر شود که عکس شما تار شود. خوشبختانه ابزار ویرایش در فتوشاپ به شما کمک می کند تا بتوانید عکس های خود را ویرایش کرده و کیفیت آن را بهبود ببخشید. در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه این کار رابه شما آموزش دهیم.

آموزش ابزار Custom Shape Tool فتوشاپ

فتوشاپ به عنوان محبوب ترین و قدرتمندترین نرم افزار در زمینه ی طراحی و ویرایش تصاویر ، دارای قابلیت های فراوانی است که در مقاله های گذشته برخی از آن ها را به همراه یکدیگر بررسی کردیم.در مقاله ی امروز قصد داریم یکی دیگر از ابزارهای کاربردی فتوشاپ ، به نام Custom Shape Tool را بررسی کنیم.پس با من همراه باشید با آموزش و بررسی ابزار Custom Shape Tool فتوشاپ :

آموزش حذف پس زمینه تصاویر (به صورت آفلاین)

حذف کردن پس زمینه ی تصاویر، جز مواردی است که در مقالات گذشته ی توربورایان در مورد آن صحبت کردیم و روش های آنلاین را نیز مفصل بررسی کردیم.اما اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که تمایلی به حذف پس زمینه ی تصاویر به کمک اینترنت و روش های آنلاین ندارید ، مقاله ی امروز را از دست ندهید.زیرا ما امروز قصد داریم روش های حذف پس زمینه تصاویر (به صورت آفلاین) را بررسی کنیم.پس با من همراه باشید: