بهترین اپ کتابخوان

اپلیکیشن و برنامه زیادی طراحی و عرضه شده است که این قابلیت را در اختیار کاربر قرار میدهد از طریق برنامه بتوانید کتاب مورد علاقه تان را خریداری کرده و آن را مطالعه کنید . در این میان اپ هایی وجود دارد که کار کردن با آن ساده تر و امکانات بیشتری را در اختیار کاربران قرار میدهد که یکی از آنها "اپلیکیشن طاقچه" می باشد .  

بهترین اپ کتابخوان ، طاقچه

1. فروشگاه کتاب الکترونیک فارسی طاقچه دارای امکانات زیادی می باشد . البته جدا از نسخه اندروید شما طاقچه را می توانید روی سیستم عامل اپل همچنین نسخه تحت وب هم مورد استفاده قرار بدهید .
با توجه به سیستم عاملی که دارید از طریق این صفحه طاقچه را دانلود یا در محیط وب باز کنید .   

 اپ کتابخوان 1

2. به دو صورت می توانید از کتابها استفاده کنید . اول خرید مستقیم کتاب که قبلش بهتر است از گزینه نمونه کمک بگیرید و چند صفحه از کتاب را به صورت رایگان مطالعه کنید ببینید محتوای کتاب همان چیزی هست که شما به دنبالش هستید یا خیر . 

 اپ کتابخوان 2

3. روش بعدی ثبت نام در کتابخانه همگانی می باشد که باید به صورت ماهیانه حق عضویت پرداخت کنید . با عضویت در کتابخانه همگانی طاقچه ، به نسخه کامل تمامی کتابهای موجود در این کتابخانه دسترسی خواهید داشت . هم اکنون بخش مهمی از پر فروش ترین کتاب های فروشگاه طاقچه با کمک ناشران همکار در این کتابخانه قرار گرفته اند و هر هفته نیز به عنوان های موجود افزوده می شود . 

 اپ کتابخوان 3

استفاده از اپ به نظر من خیلی کاربردی تر از نسخه تحت وب می باشد زیرا ابعاد فونت و صفحه طوری تنظیم شده است که نیاز به تنظیم ابعاد از طرف کاربر وجود ندارد ، امکان جستجو بین متن وجود دارد ، به راحتی می توانید از طریق منوی بالای صفحه مستقیم به سر فصل مربوطه رفته و محتوای مورد نظر را بخوانید همچنین استفاده از ویژگی حالت شب و روز نوع مطالعه را بسته به روشنایی اتاق یا محل کارتان تنظیم کنید . 

 اپ کتابخوان 4

لطفا نظر خودتان را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود کیفیت محتوای سایت بتوانیم قدم موثر تری برداریم .

 


نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما