چگونه فردی را در اینستاگرام Mute کنیم(نادیده بگیریم)

ممکن است که آنفالو کردن یک همکار جدید که در اینستاگرام او را فالو کرده و توسط او فالو شده اید بی ادبی باشد. اگر شما نمی خواهید که پست ها و استوری های فردی را در اینستاگرام ببینید، اما فقط می خواهید که از طریق اینستاگرام به او پیام بدهید آمزش زیر را دنبال کنید تا به شما بگوییم چگونه می شود فردی را در اینستاگرام نادیده بگیرید.

وقتی یک پروفایل را در اینستاگرام موت کرده(یا به قولی نادیده می گیرید)، اینستاگرام در مورد فعالیت های شما به آنها اطلاع نمی دهد. چندین روش برای موت کردن پست ها یا استوری ها(یا هر دو) وجود دارد. با ما در ادامه همراه باشید.

 

چگونه یک فرد را در اینستاگرام Mute کنیم(نادیده بگیریم)
در برنامه اینستاگرام حالا چه در iPhone یا Android، به صفحه فرد یا پیجی که قصد موت کردن آن را دارید بروید.
در اینجا روی Following که در قسمت بالای صفحه فرد یا پیج مورد نظر قرار دارد ضربه بزنید.

2

از منوی ظاهر شده روی Mute ضربه بزنید.

3

حالا روی کلیدهای که روبروی گزینه های Posts و Stories ضربه بزنید تا آن کلید ها روشن شود. شما پست ها و استوری های آن پیج/فرد مورد نظر رو نخواهید دید و به صورت پیش فرض دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد.

4

اگر فقط می خواهید استوری یک فرد را موت کنید/نادیده بگیرید، می توانید انگشتتان را روی حساب کاربری فرد که در بخش استوری ها نمایش داده شده نگاه دارید تا بعد از چند ثانیه منویی برای شما باز شود.

5

در منوی باز شده روی Mute ضربه بزنید. بلافاصله استوری های آن فرد/پیج موت و پنهان خواهد شد.

6

اگر می خواهید پست های فرد/پیجی که به آن در قسمت پست ها برخورد کرده اید را موت کنید تا آنها را نبینید، روی سه نقطه بالای تصویر پست فرد/پیج مورد نظر ضربه بزنید.

7

می توانید گزینه Mute را در منوی باز شده انتخاب کنید.

8

حال، اگر فقط می خواهید پست های آن فرد/پیج مورد نظر موت/پنهان شود گزینه Mute Posts را انتخاب کنید. اگر می خواهید پست ها و استوری های آن فرد/ پیج مورد نظر برای شما موت / پنهان شود، گزینه Mute Posts And Story را انتخاب کنید.

9

 

آموزش مرتبط : آموزش استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر

چگونه فرد/پیجی را در اینستاگرام از حالت Mute / پنهان شده خارج نماییم
حتی وقتی که فرد/پیجی را موت/پنهان کرده اید، باز همیشه می توانید به صفحه فرد /پیج مورد نظر رفته تا پست ها و استوری های آن فرد/پیج مورد نظر را مشاهده کنید. اگر می خواهید پست ها و استوری های فرد/پیجی را از حالت موت/پنهان شده خارج کنید، دوباره روی Following ضربه زده و در منوی ظاهر شده روی Mute ضربه بزنید.

حال روی کلید هایی که روبروی Posts و Stories قرار دارد ضربه بزنید تا حساب کاربری آن فرد/پیج مورد نظر ضربه بزنید تا از حالت موت/پنهان خارج شود.

10

اگر موت/پنهان کردن برای شما جواب نمی دهد، می توانید آن فرد/پیج را بلاک کنید.


مطالب مرتبط

آموزش طراحی اینفوگرافیک در فتوشاپ

زیبا نویسی در اینستاگرام

آموزش جدا کردن کلمه یا متن بعد از کارکتر خاص در اک

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما