رازهای مخفی در بازی Red Dead Redemption 2

آخرین ساخته ی کمپانی محبوب Rockstar Games بازی Red Dead Redemption 2 نام دارد که در سال گذشته برای کنسول های PS4 و Xbox One، و در چند روز گذشته نیز برای کامپیوترهای خانگی ارائه شده است.
یک بازی دیگر از راکستار و باز هم یک شاهکار!
داستان این بازی در غرب وحشی اتفاق افتاده و داستان آن در مورد گروه های خلافکاری داچ وندرلیند و اعضای آن است.
در مقاله ی امروز قصد داریم برخی از رازهای مخفی Red Dead Redemption 2 ، که به اصطلاح Easter Egg نامیده می شوند را با هم بررسی کنیم.
اگر شما هم از علاقه مندان سرسخت این عنوان هستید مقاله ی امروز را از دست ندهید:

مقاله مرتبط : رازهای مخفی GTA V ( بخش اول)
مقاله مرتبط : رازهای مخفی GTA V ( بخش دوم)
بر اساس اطلاعات ارائه شده، بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر نزدیک به 26.5 میلیون نسخه فروش داشته و با توجه به این نکته که نسخه ی مخصوص PC به تازگی عرضه شده است ، بنابراین این آمار بالاتر هم خواهد رفت.در نظر داشته باشید که عنوان GTA V ، یکی دیگر از شاهکارهای کمپانی Rockstar ، تا به امروز در حدود 115 میلیون نسخه فروش داشته است!
نکته ی بسیار مهم : پیش از آنکه بخواهیم رازهای مخفی در بازی Red Dead Redemption 2 را بررسی کنیم ، به این نکته ی مهم توجه داشته باشید که برخی از این رازها ، ممکن است داستان بازی را لو بدهد.بنابراین اگر هنوز این عنوان را بازی نکرده اید ، توصیه میکنم مقاله را مطالعه نکنید!

شماره 1 : بازگشت UFO ها و آدم فضایی ها
عنوانی دیگر از راکستار و باز هم اشاره ی مستقیم به UFO ها (سفینه ی فضایی)
با وجود زمان اندکی که از ارائه ی بازی Red Dead Redemption 2 گذشته است ، بسیاری از بازیکنان توانسته اند دو عدد UFO در قسمت های مختلف بازی مشاهده کنند که با توجه به نقشه ی بسیار بزرگ این بازی ، احتمال وجود یوفوهای بیشتر نیز وجود دارد.
یکی از این UFOها در بالای کلبه ای وجود دارد که در آن خودکشی دسته جمعی اتفاق افتاده است.این یوفو در ساعت 2 نیمه شب ظاهر خواهد شد و نور سبزرنگی از خود ساطع می کند:

 رازهای مخفی در بازی Red Dead Redemption 2 1


سفینه ی فضایی دیگر را نیز می توانید بعد از دیدن Mount Shann در شب به صورت واضح در آسمان مشاهده کنید:

 رازهای مخفی در بازی Red Dead Redemption 2 2


شماره 2 : پاگنده در بازی
همانند راز مخفی شماره 1 ، افسانه ی پاگنده که در بازی GTA V به آن اشاره شده بود در این بازی نیز وجود دارد.اگرچه به طور واضح نمیتوان گفت که BigFoot یا همان پاگنده در بازی وجود دارد.در بخشی از بازی ، به محلی خواهید رسید که در آن یک غار وجود دارد و در این هنگام موجود عجیبی با شما صحبت خواهد کرد که به طور کلی مطالب رد و بدل شده عبارتند از : دلخوری از سبک زندگی و اینکه به دلیل جثه ی بزرگش مردم قصد کشتن او را دارند.

 رازهای مخفی در بازی Red Dead Redemption 2 3


همچنین شما می توانید در قسمتی از نقشه ی بزرگ بازی ، استخوان های یک موجود غول پیکر را پیدا کنید که احتمال دارد استخوان های موجودی افسانه ای به نام پاگنده باشد:

 رازهای مخفی در بازی Red Dead Redemption 2 7


شماره 3 : اشاره به انیمیشن کتاب جنگل!
در انیمیشن Jungle Book که با نام کتاب جنگل شناخته می شود ، ماری به نام Kaa وجود دارد.یک مار عظیم الجثه که به کمک نیروی هیپنوتیزم ، به حیوانات دیگر آسیب می رساند.اگر شما هم این انیمیشن را دیده اید و از Kaa متنفر هستید ، خوشحال باشید که در بازی Red Dead Redemption 2 با جسد آن مار مواجه خواهید شد.برای دیدن جسد این موجود عجیب باید به باتلاقی با نام Lemoyne مراجعه کنید و جسد آن را بر روی درختان مشاهده کنید:

 رازهای مخفی در بازی Red Dead Redemption 2 4


شماره 4 : اشاره به بازی Bully و عبارت Canis Canem Edit
هنگامی که شما مراحل مختلف بازی که Noblest of Men و Woman Stranger نام دارند را تمام کردید ، کاراکتر اصلی بازی که آرتور مورگان نام دارد ، یک اسلحه دریافت می کند که بر روی آن می توانید عبارت Canis Canem Edit را مشاهده کنید.
این عبارت به بازی Bully ، یکی دیگر از محصولات راکستار اشاره دارد که در آن می توانید عبارت مدنظر را در بالای لوگوی بازی مشاهده کنید.
وجود این راز مخفی در بازی ممکن است به ساخت نسخه ی دوم بازی Bully اشاره داشته باشد.اگرچه در روزهای اخیر اعلام شده است که با وجود ساخت مراحل ابتدایی بازی Bully2 ، ادامه ی ساخت این عنوان متوقف شده است.

 رازهای مخفی در بازی Red Dead Redemption 2 5


شماره 6 : اشاره به یکی از شاهکارهای سینما
هنگامی که شما در مناطق Lemoyne و West Elizabeth مشغول گشت و گذار هستید ، مشاهده خواهید کرد که اشخاصی در حال درگیری با کلانتر و افرادش هستند.این افراد McGill ، Hogwallop و O’Donnel نام دارند که از شخصیت های فیلم معروف برادران کوئن ، به نام O’Brother, Where Art Thou می باشند.
این فیلم یکی از فیلم های محبوب برای علاقه مندان سینما به شمار می رود و در وبسایت IMDB نمره ی 7.7 را کسب کرده است:

 رازهای مخفی در بازی Red Dead Redemption 2 6


شماره 7 : اشاره به فیلم Revenant
فیلم Revenant یا از گور برخاسته ، فیلمی با بازی لئوناردو دیکاپریو است که برنده ی جایزه ی اسکار نیز شده است.در بازی Red Dead Redemption 2 ، به طور مستقیم به این فیلم اشاره ای نشده است اما هنگام گشت و گذار در محیط بازی می توانید با صحنه ای مواجه شوید که مشابه یکی از معروف ترین سکانس های فیلم Revenant است.

 رازهای مخفی در بازی Red Dead Redemption 2 8


در این سکانس یک خرس به کاراکتر اصلی داستان حمله کرده و او را به شدت زخمی می کند:

 رازهای مخفی در بازی Red Dead Redemption 2 9


شماره 8 : اشاره به گروه نژادپرست KKK
گروه کوکلوس‌ کلان به انگلیسی: Ku Klux Klan، KKK ، نخستین بار در ۱۸۶۵ میلادی به دست کهنه‌سربازان ارتش کنفدراسیون آمریکا بنیاد نهاده شد.
آن‌ها برای رسیدن به اهداف خود به اعمال غیراخلاقی‌ای متوسل می‌شوند. برای نمونه پریشان ساختن شکل خود و ترساندن سیاهان آمریکا استفاده از ابزار ترور، خشونت و ایجاد وحشت از جمله حربه‌های آنان جهت پیشبرد عقایدشان است.
کمپانی راکستار در بازی Red Dead Redemption 2 ، نسبت به نژادپرستی جبهه گیری سختی دارد و افرادی مشابه افراد گروه KKK را ایجاد کرده است که اتفاقات ناگواری برایشان پیش می آید!

 رازهای مخفی در بازی Red Dead Redemption 2 10


شماره 9 : نوازنده ی عجیب و غریب
هنگام گشت زدن در روستای Butchers Creek ، با نوازنده ای مواجه خواهید شد که اندام عجیبی دارد:

 رازهای مخفی در بازی Red Dead Redemption 2 11


این شخص اشاره ی مستقیم به شخصیتی واقعی دارد که اطلاعات دقیقی از او در اختیار نیست ولی می دانیم که با نام Banjo mutant شناخه می شده است:

 رازهای مخفی در بازی Red Dead Redemption 2 12


شماره 10 : هابیت ها در Red Dead Redemption 2 !
کمتر کسی است که نام ارباب حلقه ها (Lord Of The Rings) را نشنیده باشد.شاهکاری از جان رونالد روئل تالکین که نسخه ی های مختلف سینمایی از روی آن ساخته شده است.در ارباب حلقه ها موجودات ریزاندامی به نام هابیت وجود دارند که در دهکده ی زیبایی زندگی می کنند.این موجودات در خانه های کوچک خود ساکن هستند:

 رازهای مخفی در بازی Red Dead Redemption 2 13


در بازی Red Dead Redemption 2 ، هنگامی که در مناطق شمالی نقشه گشت می زنید ، با خانه ی جالب مواجه خواهید شد که شباهت بسیاری به خانه ی هابیت ها ، در داستان ارباب حلقه ها دارد.این خانه با معماری مشابه معماری خانه های موجود در شهر شایر است.

 رازهای مخفی در بازی Red Dead Redemption 2 14


با تشکر از صفحه ی اینستاگرام : RedDeadIran
بازی Red Dead Redemption 2 ، همانند GTA V دارای رازهای فراوانی است که هنوز برخی از آن ها کشف نشده است.در مقالات بعدی باز هم برخی از این رازها را با یکدیگر مرور خواهیم کرد.منتظر باشید!
لطفا نظر خودتان را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود کیفیت محتوای سایت بتوانیم قدم موثرتری برداریم.


مطالب مرتبط

آموزش طراحی اینفوگرافیک در فتوشاپ

زیبا نویسی در اینستاگرام

آموزش جدا کردن کلمه یا متن بعد از کارکتر خاص در اک

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (2)

دارای رتبه 1 بواسطه 5 بر اساس 1 رأی
This comment was minimized by the moderator on the site

من خیلی چیزای دیگه پیدا کردم که توی این لیست نیست و چندتا مورد هم توی این لیسته که پیدا نکردم...جالب بود.

This comment was minimized by the moderator on the site

خیلی نا کامل بود

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما