آموزش قدم به قدم حذف اکانت تلگرام

تلگرام قابلیتی دارد که اگر شما به مدت 6 ماه وارد اکانت خود نشوید به طور خودکار آنرا پاک می کند. اما جالب است بدانید که گزینه ای برای حذف اکانت تلگرام در برنامه وجود ندارد. برای اینکار باید از طریق وب سایت تلگرام اقدام به اینکار کنید.
قبل از اینکه روند حذف اکانت را شروع کنید، باید بدانید که هیچ راه برگشتی بعد از حذف اکانت تلگرام خود ندارید. هنگامی که اکانت تلگرام خود را حذف می کنید. تمام پیام ها، پیام های مخفی، گروه ها، کانال ها، فایل های رسانه ای و هر چیز دیگری در تلگرام خود را از دست می دهید. قبل از اینکه اینکار را شروع کنید، ما به شما توصیه می کنیم که از فایل های رسانه ای و پیام های مهم خود پشتیبان بگیرید.

آموزش مرتبط : انتقال اکانت تلگرام به شماره جدید
در طول حذف اکانت، تلگرام کد تاییدیه ای به برنامه خود(نسخه اندروید، IOS) و برای شما ارسال می کند، پس باید برنامه تلگرام را روی دستگاه اندرویدی، آیفون و یا آیپد خود به صورت نصب شده داشته باشید.
هنگامی که مطمئن شدید وارد اکانت خود شده اید، از طریق یک مرورگر اینترنت به وب سایت تلگرام بروید. در اینجا شما می توانید اکانت خود را مدیریت یا حذف کنید.
در اینجا، شماره موبایل خود را وارد کنید(البته با پیش شماره کشور) و روی Next کلیک کنید.

آموزش آموزش پاک کردن اکانت تلگرام 2

اکنون تلگرام کد تاییدیه ای به نسخه موبایلی خود ارسال می کند. نسخه موبایلی تلگرام را در دستگاه اندرویدی یا آیفون خود باز کرده و مکالمه تلگرام را که در بالا قرار دارد انتخاب کنید.

آموزش آموزش پاک کردن اکانت تلگرام 2

در پیام آخر در مکالمه تلگرام کد تاییدیه را مشاهده می کنید، آنرا کپی کنید.

آموزش آموزش پاک کردن اکانت تلگرام 4

به وب سایت تلگرام بازگشته و در اینجا کد تاییدیه را وارد کرده و گزینه Sign in را انتخاب کنید.

آموزش آموزش پاک کردن اکانت تلگرام 5

اکنون ابزارهای مدیریت اکانت خود را مشاهده می کنید. در اینجا روی لینک Delete Account کلیک کنید.

آموزش آموزش پاک کردن اکانت تلگرام 6

وب سایت تلگرام از شما سوال می کند آیا مطمئن هستید که می خواهید حساب خود را حذف کنید. اگر بخواهید می توانید دلیل حذف اکانت خود را تایپ کنید. برای ادامه دادن روند حذف اکانت روی Delete My Account کلیک کنید.

آموزش آموزش پاک کردن اکانت تلگرام 7

یک پیام پاپ آپ به شما نشان داده می شود که از شما آخرین تاییدیه نهایی را برای حذف اکانت بگیرد. قبل از اینکه روی گزینه حذف کلیک کنید باید بدانید که با حذف اکانت قادر نخواهید بود تا برای چند روز دوباره در تلگرام با همان شماره قبلی ثبت نام کنید. برای تایید حذف اکانت روی Yes, Delete My Account کلیک کنید.

آموزش آموزش پاک کردن اکانت تلگرام 8

اکانت تلگرام شما حذف خواهد شد و شما دیگر به داده های اکانتی که حذف کردید دسترسی نخواهید داشت.

لطفا نظر خودتان را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود کیفیت محتوای سایت بتوانیم قدم موثر تری برداریم .


مطالب مرتبط

آموزش طراحی اینفوگرافیک در فتوشاپ

آموزش دانلود از یوتیوب بدون نرم افزار

آموزش جدا کردن کلمه یا متن بعد از کارکتر خاص در اک

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما