نحوه ضبط صدا در آیفون

به لطف اپلیکیشن داخلی Voice Memos، می توانید به راحتی صداهای ضبط شده خود را در آیفون خود ضبط کرده و به اشتراک بگذارید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه از برنامه برای انجام اولین ضبط صدای خود استفاده کنید.محدودیت ضبط خاصی در برنامه Voice Memos وجود ندارد. تا زمانی که آیفون شما فضای خالی کافی داشته باشد، می توانید به ضبط صدای خود ادامه دهید.در ادامه با ما همراه باشید با نحوه ضبط صدا در آیفون:

آموزش مرتبط:ضبط مکالمه تلفنی در آیفون
ضبط صدا در آیفون با برنامه Voice Memos
برای انجام اولین ضبط صوتی خود در آیفون، برنامه Voice Memos را در گوشی خود باز کنید.نحوه ضبط صدا در آیفون 2در یادداشت های صوتی، در پایین، روی دکمه قرمز بزرگ ضربه بزنید تا ضبط شروع شود:نحوه ضبط صدا در آیفون 3اکنون آیفون شما در حال ضبط صدا با میکروفون داخلی خود است. با خیال راحت ترانه ای بخوانید، یادداشت بردارید، یا هر آنچه را که می خواهید ضبط کنید، صحبت کنید. وقتی کارتان تمام شد و می‌خواهید ضبط را متوقف کنید، روی دکمه قرمز بزرگ در پایین ضربه بزنید:نحوه ضبط صدا در آیفون 4صدای ضبط شده شما اکنون در برنامه ذخیره شده است. برای پخش آن، روی ضبط ضربه بزنید و سپس روی نماد پخش ضربه بزنید:نحوه ضبط صدا در آیفون 5و به این ترتیب می‌توانید بدون استفاده از برنامه شخص ثالث، صدا را در آیفون خود ضبط کنید. اگر نیاز به استفاده مکرر از یادداشت های صوتی دارید، راهی برای راه اندازی سریع آن از مرکز کنترل وجود دارد.
تغییر نام صدای ضبط شده در آیفون
ممکن است بخواهید نام فایل های ضبط شده خود را تغییر بدهید تا به راحتی قابل تشخیص باشند.برای انجام این کار، در Voice Memos ، روی فایلی که می خواهید تغییر نام دهید ضربه بزنید:نحوه ضبط صدا در آیفون 6روی نام فایل فعلی ضربه بزنید تا قابل ویرایش شود. سپس یک نام جدید برای ضبط تایپ کرده و Enter را فشار دهید:نحوه ضبط صدا در آیفون 7
ضبط صدا را در آیفون به اشتراک بگذارید
می‌توانید فایل های ضبط شده خود را با استفاده از منوی اشتراک‌گذاری استاندارد آیفون به اشتراک بگذارید. این بدان معنی است که می توانید ضبط های خود را با برنامه Files، Google Drive به اشتراک بگذارید و حتی آنها را از طریق ایمیل برای شخصی ارسال کنید.برای دسترسی به منوی اشتراک‌گذاری، Voice Memos را باز کنید و روی ضبط برای اشتراک‌گذاری ضربه بزنید:نحوه ضبط صدا در آیفون 8در گوشه پایین سمت چپ ضبط، روی سه نقطه ضربه بزنید:نحوه ضبط صدا در آیفون 9از منوی ظاهر شده، " Share " را انتخاب کنید:نحوه ضبط صدا در آیفون 10منوی اشتراک گذاری استاندارد آیفون شما باز می شود. در اینجا، جایی را که می‌خواهید ضبط خود را به اشتراک بگذارید، انتخاب کنید:
نحوه ضبط صدا در آیفون 11موفق باشید !

لطفا نظر خودتان را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود کیفیت محتوای سایت بتوانیم قدم موثرتری برداریم.


مطالب مرتبط

آموزش طراحی اینفوگرافیک در فتوشاپ

زیبا نویسی در اینستاگرام

آموزش جدا کردن کلمه یا متن بعد از کارکتر خاص در اک

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما