چگونه یک نفر را در لینکدین بلاک کنیم

اگر نمی خواهید افراد خاصی نمایه لینکدین شما را ببینند، می توانید آنها را مسدود کنید. مسدود کردن شخصی در لینکدین آسان است و می توانید آن را هم در دسکتاپ و هم در تلفن همراه انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید با آموزش بلاک کردن افراد در لینکدین:

آموزش مرتبط:رفع بلاک در اینستاگرام
وقتی کاربر را در لینکدین بلاک می کنید چه اتفاقی می افتد
وقتی شخصی را مسدود می کنید، دیگر نمی تواند نمایه لینکدین شما را ببیند. در هر زمان می توانید حداکثر 1400 عضو را مسدود کنید.لینکدین به کاربر اطلاع نمی دهد که شما آنها را مسدود کرده اید. اما، اگر در حال حاضر یا قبلاً یک حساب کاربری LinkedIn Recruiter را با آن شخص به اشتراک گذاشته‌اید، سایت این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که به کاربر اطلاع دهد که او را مسدود کرده‌اید. و اگر شخصی را رفع انسداد کنید و می‌خواهید دوباره او را مسدود کنید، باید حداقل 48 ساعت صبر کنید تا بتوانید این کار را انجام دهید.
نحوه مسدود کردن شخصی در لینکدین روی دسکتاپ
در رایانه‌های  Windows، Mac، Linux یا Chromebook، از وب‌سایت LinkedIn برای مسدود کردن کاربر استفاده کنید. برای شروع، یک مرورگر وب را در رایانه خود باز کنید و سایت LinkedIn را راه اندازی کنید. وارد حساب کاربری خود شوید و سپس نمایه کاربری را که می خواهید بلاک کنید باز کنید:
نکته مهم : اگر رمز عبور لینکدین خود را فراموش کرده اید، آن را بازنشانی کنید.
در صفحه نمایه کاربر، در زیر اطلاعات نمایه او، روی دکمه « More» کلیک کنید:چگونه یک نفر را در لینکدین بلاک کنیم 2در منوی « More» که باز می‌شود، روی « Report/Block » کلیک کنید:چگونه یک نفر را در لینکدین بلاک کنیم 3یک پنجره " Report " باز می شود. در اینجا، روی (Block) کلیک کنید:چگونه یک نفر را در لینکدین بلاک کنیم 4انتخاب خود را با کلیک بر روی "Block" در گوشه سمت راست پایین پنجره تأیید کنید:
نکته مهم : اگر نمی‌خواهید ادامه دهید و می‌خواهید کاربر را مسدود نگه دارید، به جای آن روی « Go Back » کلیک کنید.چگونه یک نفر را در لینکدین بلاک کنیم 5و این همه است. کاربر لینکدین منتخب شما اکنون در حساب شما مسدود شده است و آنها دیگر نمی توانند نمایه شما را مشاهده کنند:
چگونه شخصی را در لینکدین در موبایل بلاک کنیم
در گوشی های آیفون، آی پد یا اندروید، از برنامه رسمی LinkedIn برای مسدود کردن افراد استفاده کنید. برای انجام این کار، ابتدا اپلیکیشن LinkedIn را در گوشی خود باز کنید. سپس به نمایه شخصی که می خواهید بلاک کنید دسترسی پیدا کنید . در صفحه نمایه کاربر، در کنار « Message »، روی سه نقطه ضربه بزنید:چگونه یک نفر را در لینکدین بلاک کنیم 6از منوی سه نقطه، " Report or Block " را انتخاب کنید. ممکن است مجبور شوید برای دیدن آن پیمایش کنید:چگونه یک نفر را در لینکدین بلاک کنیم 7در صفحه " Report " که باز می شود، در پایین، روی "Block" ضربه بزنید:چگونه یک نفر را در لینکدین بلاک کنیم 8انتخاب خود را با ضربه زدن روی «Block» در پایین صفحه تأیید کنید:چگونه یک نفر را در لینکدین بلاک کنیم 9و همین است. اکنون لینکدین کاربر انتخاب شده را در حساب شما مسدود کرده است.
نحوه رفع انسداد شخصی در لینکدین
اگر می خواهید یک کاربر مسدود شده لینکدین را رفع انسداد کنید، به لیست افراد مسدود شده در سایت دسترسی پیدا کنید و کاربری را برای رفع انسداد انتخاب کنید. با راه اندازی سایت LinkedIn در یک مرورگر وب در رایانه خود شروع کنید. در گوشه سمت راست بالای سایت، روی Me  > Settings & Privacy کلیک کنید:چگونه یک نفر را در لینکدین بلاک کنیم 10از نوار کناری سمت چپ، (Visibility) را انتخاب کنید:چگونه یک نفر را در لینکدین بلاک کنیم 11در پایین بخش (Visibility of Your Profile & Network) در سمت راست، روی (Blocking ) کلیک کنید:چگونه یک نفر را در لینکدین بلاک کنیم 12لیستی از کاربران مسدود شده را مشاهده خواهید کرد. برای رفع انسداد شخصی، آن کاربر را در این لیست پیدا کنید و روی (Unblock) در کنار نام او کلیک کنید:چگونه یک نفر را در لینکدین بلاک کنیم 13در پنجره‌ای که باز می‌شود، روی قسمت (Password) کلیک کنید و رمز عبور (LinkedIn) خود را تایپ کنید. سپس روی (Unblock Member) کلیک کنید:چگونه یک نفر را در لینکدین بلاک کنیم 14موفق باشید !

همچنین نظرات خود را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود کیفیت محتوای سایت بتوانیم قدم موثرتری برداریم.


مطالب مرتبط

آموزش طراحی اینفوگرافیک در فتوشاپ

زیبا نویسی در اینستاگرام

آموزش جدا کردن کلمه یا متن بعد از کارکتر خاص در اک

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما