ارسال چندین ایمیل به صورت همزمان در Gmail با استفاده از Chrome

یکی از سخت ترین کارها برای من ارسال ایمیل می باشد . باز کردن ایمیل های دریافت شده ، خواندن آنها و پاسخ برای تک تک پست های دریافت شده برای من کار سختی می باشد . فرض کنید یک دسته ایمیل دارید که باید برای تک تک کاربران ارسال کنید . به صورت پیش فرض شما نمی توانید 10 ایمیل را به صورت همزمان انتخاب کرده و با کلیک بر روی کلید Forward آن را ارسال کنید . خوب اگر اینکار امکان پذیر باشد در وقت بسیار صرفه جویی می کند . راه حل چیست ؟ ادامه آموزش را بخوانید

خوشبختانه افزونه ای در مرورگر کروم وجود دارد که با نصب آن بر روی مرورگر این امکان در اختیار شما قرار می گیرد که بتوانید به صورت همزمان چند ایمیل را Forward کنید .

ارسال چندین ایمیل به صورت همزمان در Gmail با استفاده از Chrome

1. برای انجام اینکار باید از افزونه کاربردی Multi Forward for Gmail کمک بگیرید . کافیست بعد از وارد شدن به لینک قرار داده شده بر روی کلید Add to Chrome کلیک کنید تا افزونه بر روی مرورگر شما نصب شود . 

 ارسال چندین ایمیل به صورت همزمان در Gmail 1

2. یک پنجره همانند تصویر زیر باز می شود . بر روی کلید Add کلیک کنید . 

 چندین ایمیل به صورت همزمان در Gmail 2

3. بعد از نصب افزونه یک آیکون همانند تصویر زیر در نوار ابزار کروم نمایش داده می شود .  

 چندین ایمیل به صورت همزمان در Gmail 3

4. وارد حساب کاربری جیمیل شوید . تمام ایمیل هایی که قصد دارید به صورت همزمان ارسال شود را از طریق چک باکس همانند تصویر زیر انتخاب کنید . سپس بر روی آیکون فلش کلیک کنید .  

 چندین ایمیل به صورت همزمان در Gmail 4

5 . ممکن است یک پنجره باز شود و از شما درخواست کند که از طریق کلید Sign-in وارد حساب کاربریتان شوید . بر روی این کلید کلیک کنید .  

 چندین ایمیل به صورت همزمان در Gmail 5

6. یک کادر باز می شود . مشخص کنید ایمیل های انتخاب شده به صورت همزمان برای چه کاربر یا مخاطبانی ارسال شود. ابتدای ایمیل فرد مورد نظر را تایپ کرده تا عنوان کامل آن نمایش داده شود . با کلیک بر روی کلید Multi-Forward به راحتی ایمیل انتخاب شده به صورت همزمان برای چند مخاطب ارسال می شود . 

 چندین ایمیل به صورت همزمان در Gmail 6

بعد از ارسال ایمیل ها یک پیغام نمایش داده می شود و صحت ارسال را از طریق اعلان به شما گزارش میدهد . 

 

لطفا نظر خودتان را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود کیفیت محتوای سایت بتوانیم قدم موثر تری برداریم .


مطالب مرتبط

آموزش طراحی اینفوگرافیک در فتوشاپ

زیبا نویسی در اینستاگرام

آموزش دانلود از یوتیوب بدون نرم افزار

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما