چگونه یک ربات به Discord اضافه کنیم

Discord به طور خاص برای خدمت به جامعه بازی طراحی شده است. در این برنامه می‌توان پیام‌های متنی، چت و تماس‌های صوتی و تصویری برقرار کرد؛ با افزودن یک ربات به سرور Discord خود ، می توانید بسیاری از وظایف مانند نظارت بر رفتار اعضا ، ایجاد الگوهای رفتاری و مدیریت صف های خدمات مشتری را به صورت خودکار انجام دهید. ما به شما نحوه افزودن یکی به سرور خود را نشان می دهیم. با ما همراه باشید با نحوه اموزش اضافه کردن ربات به Discord :

آموزش مرتبط:آموزش نصب و ثبت نام Discord
چگونه یک ربات به Discord اضافه کنیم.
در ابتدا باید مجوز "مدیریت سرور"(Manage Server) را فعال کنید برای افزودن ربات به سرور Discord خود ، به مجوز "مدیریت سرور"(Manage Server) برای حساب کاربری خود نیاز دارید. سرور سرور شما می تواند از منوی تنظیمات سرور این اجازه را به نقش کاربر شما بدهد (مراحل انجام این کار در زیر آمده است.) برای فعال کردن این مجوز با استفاده از یک حساب سرپرست ، Discord را در یک مرورگر وب در رایانه Windows ، Mac ، Linux یا Chromebook خود راه اندازی کنید. می توانید از سرویس گیرنده Discord استفاده کنید ، اما از آنجا که در هر صورت برای اضافه کردن سرور باید به Discord در وب وارد شوید ، پیشنهاد می کنیم از نسخه وب استفاده کنید.
نکته مهم :(اگر قبلاً این مجوز را دارید ، می توانید به بخش بعدی بروید.)
در سایت Discord ، در نوار کناری سمت چپ ، سروری را که می خواهید ربات به آن اضافه شود انتخاب کنید:

چگونه یک ربات به Discord اضافه کنیم 2صفحه سرور شما باز می شود. در این صفحه ، کنار نام سرور خود در گوشه بالا سمت چپ ، روی نماد پیکان رو به پایین کلیک کنید:

چگونه یک ربات به Discord اضافه کنیم 3در منوی نماد پیکان رو به پایین ، "تنظیمات سرور"(Server Settings) را انتخاب کنید:

چگونه یک ربات به Discord اضافه کنیم 4در صفحه "مرور سرور"(Manage Server) که باز می شود ، در نوار کناری سمت چپ ، "Roles" را انتخاب کنید:

چگونه یک ربات به Discord اضافه کنیم 5نقش کاربری را که می خواهید اجازه اضافه کردن ربات ها به آن داده شود ، انتخاب کنید:

چگونه یک ربات به Discord اضافه کنیم 6در صفحه "ویرایش نقش"( Edit Role) ، در بالا ، روی برگه "مجوزها"( Permissions) کلیک کنید:

چگونه یک ربات به Discord اضافه کنیم 7در برگه "مجوزها"( Permissions) ، گزینه "مدیریت سرور"( Manage Server) را روشن کنید:

چگونه یک ربات به Discord اضافه کنیم 8اعلانی در پایین صفحه ظاهر می شود. در این اعلان روی "ذخیره تغییرات"( Save Changes) کلیک کنید تا تغییرات جدید ایجاد شده ذخیره شوند:

چگونه یک ربات به Discord اضافه کنیم 9به این ترتیب به کاربر اجازه می دهید ربات ها را به سرور Discord شما اضافه کند! در مرحله بعد ، ربات Discord را پیدا کنیداگر قبلاً این کار را نکرده اید ، وقت آن رسیده است که ربات مورد نظر خود را به سرور Discord خود اضافه کنید. چند مخزن ربات Discord آنلاین وجود دارد که صدها ربات Discord رایگان برای اضافه کردن به سرور شما ارائه می دهد. برخی از این مخازن Carbonitex ، Top.gg و GitHub هستند. با خیال راحت از هر یک از این سایت ها استفاده کنید ، یا حتی می توانید ربات Discord خود را بسازید .
در نهایت ، ربات انتخاب شده را به سرور خود اضافه کنید
هنگامی که تصمیم به انتخاب یک ربات دارید که می خواهید به سرور خود اضافه کنید ، می توانید روند افزودن را شروع کنید. در سایتی که ربات را پیدا کرده اید ، گزینه ای با عنوان "افزودن ربات به سرور"( Add Bot to Server) ، "دعوت"( Invite) یا گزینه ای مشابه را مشاهده خواهید کرد. از این گزینه برای افزودن ربات به سرور خود استفاده خواهید کرد. به عنوان مثال ، ما ربات "آوریل"( April) را از سایت Top.gg نصب می کنیم. برای انجام این کار ، به صفحه وب ربات آوریل در مرورگر وب در رایانه خود دسترسی پیدا کنید. در سمت راست صفحه وب ، روی "دعوت"( Invite) کلیک کنید:

چگونه یک ربات به Discord اضافه کنیم 10سایت یک برگه جدید در مرورگر شما باز می کند. در این برگه جدید ، روی منوی کشویی "افزودن به سرور"( Add to Server) کلیک کنید و سرور Discord خود را انتخاب کنید. سپس روی "ادامه"( Continue) کلیک کنید:

چگونه یک ربات به Discord اضافه کنیم 11

Discord لیستی از مجوزهایی که به ربات شما داده می شود را نمایش می دهد. در انتهای این فهرست مجوزها ، روی "تأیید"( Authorize) کلیک کنید:

چگونه یک ربات به Discord اضافه کنیم 12نکته ی مهم : دسترسی ربات شخص ثالث به سرور Discord شما می تواند پیامدهای قابل توجهی در حفظ حریم خصوصی داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که به کد ربات کاملاً اعتماد دارید و قبل از دسترسی به سرور خود ، خط مشی های رازداری را بخوانید. captcha را روی صفحه خود تأیید کنید:

چگونه یک ربات به Discord اضافه کنیم 13ربات از شما می خواهد به جزئیات حساب Discord شما دسترسی پیدا کنید. با کلیک روی "تأیید"( Authorize) در انتهای صفحه ، این مورد را تأیید کنید:

چگونه یک ربات به Discord اضافه کنیم 14در مرحله بعد ، ربات شما را به سایت خود می برد و می توانید گزینه های مختلفی را برای ربات پیکربندی کنید. در اینجا ، می توانید نحوه عملکرد ربات با سرور Discord خود را مشخص کنید:

چگونه یک ربات به Discord اضافه کنیم 15برای تأیید اینکه ربات در واقع به سرور شما اضافه شده است ، در Discord به سرور خود دسترسی پیدا کنید. در سمت راست صفحه سرور ، ربات جدید اضافه شده خود را در لیست کاربران مشاهده خواهید کرد. این تأیید می کند که ربات با موفقیت اضافه شده است:

چگونه یک ربات به Discord اضافه کنیم 16اینگونه است که می توانید با افزودن یک ربات ، خودکارسازی کارها را در سرور Discord خود شروع کنید.
موفق باشید!

لطفا نظر خودتان را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود کیفیت محتوای سایت بتوانیم قدم موثر تری برداریم .

 


مطالب مرتبط

اضافه کردن متن یا یک کلمه به ابتدا و انتهای ستون ه

جلوگیری از عضویت و دعوت ناخواسته به گروه های تلگرا

انتقال صفحه Excel به PowerPoint و تغییرات بر روی آ

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
Rate this post:
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما